Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vennél 2 éves fiúnak...

Mit vennél 2 éves fiúnak szülinapra?

Figyelt kérdés

A lányomnak biciklit nézegettem,és azon az oldalon találtam egy elektromos kismotort(egyébként imád motorozni,talán még azzal is aludna,ha engedném) :D Ti vennétek egy ilyenkorú gyerkőcnek?Ára nem olyan vészes.


[link]


2014. márc. 31. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van helyed és megteheted vedd meg! Az én fiam is örülne neki ő is 2 éves.Ez egy szuper ajàndék.
2014. márc. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én inkább lebeszélnélek róla, ha nem baj :)

Nekem 3,5 éves kisfiam van, nálunk az apukájának volt ilyen "hajmeresztő" ötlete (anyagilag tényleg nem lett volna gond), valami rendőrmotorosat nézett.


én azzal érveltem neki- szerencsére sikerrel- hogy először tanuljon meg a kisfiunk normálisan lábbal hajtós kismotorozni, futóbiciklizni, rendesen biciklizni vagy rollerezni- nekik a mozgás tanulása, a mozgás öröme az igazi élmény.

A csillogó-villogó akkus kisjárművek tényleg vagányak, de a csoda csak 2 percig tart.


(arról nem is beszélve, hogy azért ezek tudnak ám menni 5-10 km/órás sebességgel is- nálunk a játszótéren volt már, hogy kb. 3 éves gyereket anyuka belökött a játszótérre ilyennel, majd eltávozott cigizni, a kicsi meg nem tudja azért olyan jól irányítani a gépet, így a normálisan játszó, szaladgáló, járni tanuló vagy épp bicikliző kisgyerekeket mint a sakkbábukat tarolta le... mondhatom, hogy NEM volt népszerű, sőt).


Mit szólnál egy villogó kerekű kis hármkerekes rollerhez vagy menő "kiegészítőkkel" felszerelt (kiskosár, kiscsnegő, duda, fényvisszaverő, bukósisakstb.) futóbiciklihez vagy kis háromkerekűhöz?


(játszóházban egy-kéthavonta meg megmarad "csodajónak" a zsetonos elektromos motor)


A mozgásfejlődésének inkább a normál játékok tesznek jót- a motoron csak ül és még irányítani sem tudja egy 2 éves- hidd el, hamar a garázsban kötne ki :)

2014. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

...előző (hosszabb) válaszoló vagyok.

Az lemaradt, hogy végül mit kapott anno a mi 2 éves kisfiunk.

- futóbiciklit (minőségi, fém, NEM tanulóbicikli márkájút a sok kigeészítővel, villogóval stb.)

- mindenféle biciklis szerelést, mint apának van csak kicsiben (bukósisak, térd- és könyökvédő stb.- Thomasos mintával, mert akkor az volt a joker)

- főzéses hangokat adó kiskonyhát felszereléssel fiús színben (kék-ezüst, kis piros) sok műanyag és fa ennivalóval, edényekkel:

[link]


- kedvenc mesehősös póló, pulcsi, hátizsák (akkor Thomas volt), mesefilm, matricás foglalkoztató, "tetoválás"- mind mind Thomas és Noddy


- Thomas-os vonaszett:

[link]


- és természetesen sok-sok mesekönyvet (szintén Thomas, Noddy, mondókás stb.)

2014. ápr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!