Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves fiúnak szülinapra gáz,...

2 éves fiúnak szülinapra gáz, ha kiskonyhát veszek?

Figyelt kérdés
Imád velem főzőcskézni, mindig ellopkodja az edényeimet, stb. Sokan azt mondják gáz, mert nem fiúnak való. (amúgy nem csajos, zöld, színű)
2012. jan. 30. 13:04
 1/8 anonim válasza:
Személyiségét meghatározó, hogy mit veszel a születésnapjára. Lehet hogy egy szép emlék neki, de lehet hogy nem egy férfias alkat lesz.
2012. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennyi idősen szerinted már meghatározó ,lehet a személyiség fejlődésében?
2012. jan. 30. 13:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz! Én is akartam venni neki karácsonyra (2,5 volt akkor), de a család említette, hogy ők vettek. Aztán kiderült, hogy nem konyhát vettek, csak edénykészletet, meg olyan gyurmát, amihez szintén voltak edények. Így esett, hogy nem lett konyhája a fiamnak (még), de szívesen főz gyurmát, mindig zöldségeket, gyümölcsöket, gofrit, halat, husit, kenyeret formáz belőlük, edénybe teszi, kevergeti.


Nem hiszem, hogy annyira gázul befolyásolná a majdani férfiasságát.

Férjem szakács, remekül főz. Szerintem nem ciki, ha egy pasi megtalálja a helyét a konyhában. :)

2012. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz.
2012. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. jan. 30. 13:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 2 éves.Karácsonyra mini Tefal konyhát kapott.Ettől még nincs félre nevelve,autózik is,nem lesz puhány meg semmi ez hülyeség szerintem.Max szakács lesz :) Az meg miért baj?!
2012. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 éves fiam kapott karácsonyra kapott konyhát, direkt fiús kinézetűt(tehát nem a Barbis rózsaszínt). Nálunk is volt a családban, aki kiakadt, de nem érdekel. Pontosan, a legjobb szakácsok pasik, nem? Nálunk a doktor néninél van ilyen játék konyha, ott szokott játszani előtte, alig lehetett hazahozni onnan. És nagyon, nagyon örült neki.
2012. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz, a gyerekek ilyen korban nagyon érdeklődnek a konyhai dolgok iránt
2012. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!