Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit vettetek 2 éves szülina...

Ti mit vettetek 2 éves szülinapra fiúnak?

Figyelt kérdés
július 14-én lesz 2 éves a kisfiam, és nem tudom mit vegyek neki. Imádja az autókat, de az van neki sok, meg olyat akarok venni aminek hasznát is veszi....de azért ne legyen túl drága. Ti mit vettetek neki, vagy mit kapott, ami hasznos és fél óra után nem dobja a sarokba.
2012. jún. 25. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Kapott egy mesés könyvet, egy Micimackó dvd-t, és egy játékot, traktort.
2012. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bár nekem kislányom van, aki nemsokára 2 éves lesz, azért leírom, ha nem baj:-). Hintalovat vettünk az szerintem kisfiúnak is jó. Láttam kukásautót, azt is szokták szeretni.
2012. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Autót is veszek neki az biztos...de mellé még valamit akarok....dvd-t még nem veszek, mert nem nézi a mesét, de van sok mesénk ha elkezdi nézni. Könyvek közül a verdák a kedvence, de az van. a hintaló jó ötlet, de még várom a válaszokat.

Amúgy én mágneses rajztáblán gondolkodtam, mert szert rajzolni papírra.

2012. jún. 25. 22:27
 4/9 anonim ***** válasza:

fiamnak a hangszer a mindene, így kapott gitárt, ondjuk azt nem szülinapra, de azótais nyúzza minden nap.

Autók szintén, de a markoló mániás, meg repülő.

Májusban volt 2 éves, és amiket kapott:

bábszínház paraván, golfszett (auchan 1600 ft), óriás dömper, vonatpálya(tescos), puzzle, könyv,

mivel kisvakond mániás, kapott egy plüsst, dvdt, könyvet, perselyt...ez mind kisvakondos

kapott ilyet is, nagyon szereti:

[link]


amiket még szeret: gyurma, rajzoláshoz dolgok, lego

2012. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22:38 vagyok, bocsi a hibákért, fáradt vagyok
2012. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

duplo-t, vonatszettet és mesekönyvet kapott. Mivel van 1 nővére, nagyon sokmindenünk van már, ami eleve ki van lőve ajándék szempontjából (pedig tökjó és szeretik is mindketten)- írok párat ötletképpen:

-gumi ugrálóállatka

- babaház bútorokkal 8ne nézz hülyének :) fiúknak is nagyon jó kis játék, ha hozzánk átjönnek a lányom ovis cimborái, ki se lehet az 5-6 éves fiúkat robbantani a babaház elől. nekünk playmobil van, de igazából lényegtelen a márka/méret, csak legeyn hozzá néhány lakó, meg a hétköznapi élethez való kellék pl fürdőkád, ágyikó akármi. De ha pl a duplo-ra álltok rá, abból is lehet kapni ilyen tematikus szetteket, az is jó. Nekünk playmobil vár is van amúgy ,azt is imádják fiúk

- aqua doddle: vizes rajz-szőnyeg

-vonatszett - tökmindegy a márka, lehet műanyag vagy fa, a lényeg, hogy könnyen összeilleszthető legyen és kellő darabszámú a sín, no meg kell hozzá mozdony+pár kocsi. nekünk van tesco-s fa egy csomó, ugyanolyan lelkesen játszik vele a fiam, mint a méregdrága duplossal.

- műanyag állatkák hordája :) az én gyerekeim összekombinálják és a duplo+playmobil+hagyományos naturisztikus műanyagok+LPS és kinder münyürállatok mind együtt szoktak vonulni a szobában ide-oda, illetve költöznek be az "állatkertbe"

2012. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam januárban volt 2 éves, és kis asztalt kapott két kis székkel.Ikeában vettük, 7000 ft volt, kis fenyőbútor.Örült neki nagyon ! :)

tesóméktól futóbicajt kapott, mamáéktól távirányítós autót, barátnőméktől pedig katicás alagutas sátrat.:)

Remélem tudtam segíteni.:)

Isten éltesse a kisembert !

2012. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon szereti a kirakókat, így mi azt vettünk neki.
2012. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Labdát, böködős motrot, ezeket imádja. Plussz apa csinált neki csúszdát, hintát.
2012. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!