Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2,5 éves gyerkőcöt kivennétek...

2,5 éves gyerkőcöt kivennétek a bölcsiből ha érkezik a kistesó? (részletek lent)

Figyelt kérdés
2 éves kora óta bölcsis, ovi csak 4 éves korára van betervezve, mivel őszi születésű, így évvesztes lesz később, inkább bölcsiben hagynánk mint kétszer járjon egy csoportot az oviban. A kis társaival együtt menne az oviba, mivel egy intézmény keretén belül van bölcsi és ovi is. A bölcsi másik településen van, Apukája ott dolgozik, ő hozná-vinné az ovis tesóval együtt. A pici nyár végén érkezik, és nem tudom mi lenne a jobb, ha kivennénk addig a bölcsiből és akkor egyből oviba menne, vagy maradna közösségben.
2014. ápr. 4. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

nem venném ki

megszokta, rendszer van az életében

ezt nem borítanám fel

és ott a közösség

te a tesó mellet nem tudnád neki ezt megadni

szal unatkozna

2014. ápr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Nekem egy gyerekem van, így nincs tapasztaltom, de én nemvenném ki ha jól érzi ott magát, szeret oda járni. gondolj bele, ha suliba járna és akkor jönne a tesó ott ez fel sem merülne.

Ha nem szeret odajárni nehezen megy a beszoktatás, állandóan beteg, akkor lehet inkább kivenném, mert így is elég sterssz hogy jön egy tesó, így még jobban megviselné, hogy a tesó otthon van veled, ő meg megy a bölcsibe ahová nem szeret.

De ha szereti akkor menjen.

2014. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszokta a bölcsit és szereti, nem venném ki.
2014. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem venném ki.

Elsőnek igaza van!

2014. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nem venném ki.
2014. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Mi is afelé hajlunk hogy marad, a nagy is marad oviban, mivel nagycsoportos, így nála sem merül fel hogy kivennénk onnan, és rossz is lenne neki ha azt látná hogy a két kis tesó itthon marad. Amúgy mindketten nagyon szeretnek járni oviba-bölcsibe.
2014. ápr. 4. 19:13
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen, szegény nagy ha egyedül kellene mennie oviba, 2 gyerkőc meg otthon. Az tényleg rosszul esne neki.

Meg ha ennyire szeretnek bölcsibe-oviba járni , akkor én nem gondolkodnék ezen.

Hadd maradjanak. :)

Úgyis sok energia kell a picihez majd. :)

2014. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
Egyáltalán minek jár bölcsibe ha te otthon vagy?
2014. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Off.

Talán azért bölcsis a kicsi, mert a kérdező még dolgozik. Vagy azt várandósan nem lehet? Ha a kicsi nyár végén érkezik, a kérdező kb. félidőnél lehet. Még hetekig dolgozhat, ha az egészsége megengedi és szeretne.

2014. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Semmi képpen nem venném kis. Neki már szüksége van a társaságra.
2014. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!