Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 hetes terhes voltam amikor...

6 hetes terhes voltam amikor 3 napja megcsúsztam a lépcsőn és elestem. Bementem hogy felhívjam a dokit és akkor vettem észre hogy elöntött a vér. Azonnal elmentünk a dokihoz de már késő volt elvetéltem. Hogy élhetném ezt túl?

Figyelt kérdés
Nagyon magam alatt vagyok annyira vártuk a babát. teljesen kivagyok férjem is vigasztal de úgy érzem hogy nem élem túl ezt a fájdalmat.
2009. dec. 19. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szabad elkeseredni! Fel a fejjel!
2009. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szörnyű tragédia,nem tudom hogyan tenném túl magam ezen...nem is lehet.

De nyugtasson legalább az a tudat egy kicsit,hogy lehet gyermeked,később megpróbálhatjátok.És ne idegeld magad azon,hogy mi lett volna ha...ezt sajnos nem kerülhetted el.


Egy barátnőm 10 hónaposan vesztette el a gyermekét(beteg volt).Van 2 kisfia.Tudod mit mondott nekem?Hogy ennek a gyermeknek az elvesztése tanította meg még jobban szeretni,félteni,óvni a másik két gyerekét.Ő ki tudott "békülni" a fájdalommal.

2009. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá recept, gyógyír. Csak egyszer megszűnik fájni.

Ott maradnak képek, emlékek, érzések, de már nem fáj.

Vesztettem el babát, sajnos nem egyet, most szuszog az ágyunkon a fiam. Mindig ebbe kapaszkodtam, lesz egy kis élet, aki biztosan engem választ majd, aki azt szeretné, hogy én legyek az anyukája. Ők kis pajkos anygalkák voltak, akik haza mentek, biztosabb helyre, most jó helyen vannak.

Mindig van holnap, mindig kell lennie.

2009. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom. Nekem tavaly dec. 16-án volt vetélésem, most 34 hetes terhes vagyok. Nagyon magam alatt voltam, érdekes módon mégsem jutott eszembe most 16-án, hogy mi történt tavaly ilyenkor. Pedig, ha álmomból felköltenek, is tudom a dátumot. Nekem könnyebb már így utólag tanácsot osztogatni, de hidd el, a sebek tényleg begyógyulnak idővel. Amint lehet, vállaljatok ismét babát, addig pedig lazíts rengeteget. És gyászolj, ha jólesik.
2009. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 8hetesen vesztettem el,nem elestem,elhalt.Erősnek kell lenned nagyon.Igy még rosszabb tudom,örlöd magad,hogy elestél,ezerszer átgondolhattad már,hogy lehewtett volna kikerülni a bajt.Nem tudom,hogy estél,de biztos csak az esés miatt következett ez be?Mit mond az orvos?Megkell magadban gyászolni,nehéz lesz,de az idő mindent begyógyit.
2009. dec. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19 hetesen vetéltem, akkor fel sem fogtam annyira kiborított a szülés. De amikor 3 nap után hazajöttem! Azt az ürességet és hiányt soha nem fogom elfelejteni.Beszélj róla, mond el a bánatodat , ne tartsd magadban.Van egy internetes oldal, Angyalok szülei vagyunk, az sokat segített. Fel a fejjel, nagyon veled érzek.Nehéz, főleg az elején, de idővel egy kicsit könnyebb. Én sokat beszélgetek az elvesztett Angyalkámmal, itt él a szívemben. Sok erőt kívánok nektek és mielőbbi babavárást! 17 hetes kismama
2009. dec. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én az utolsó válaszadótól szeretném megkérdezni, hogy mi történt a 19. héten??????
2009. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ez hosszú történet. Vélgülis a 10 héten kezdődött amikor egy pisilés után véres volt a papír. Kórházba kerültem. Volt egy méhnyak polipom(terhességi)amit a 12.héten leoperáltak. Onnantól kezdve véreztem, végig. A 18. héten már nagyon és észervettem hogy a magzatvíz is szivárog.Egy este pisiléskor egy hatalmas darab méhlepény távozott. Egyből kórház, ahol megállapították hogy kevés a magzatvíz. Ez volt este 7-kor . 11-kor beindült a szülés, reggel 8-kor lett meg a baba. A kórházban nem tudták megmondani hogy mi történt, sokáig vártam az eredményt mivel a babát elküldték vizsgálatra, de semmi válasz nem jött. A védőnőm szerint a műtét során kaphattam egy fertőzést, ami idővel megrepesztette a burkot és ettől indült be a vetélés. Nem tudom...Lehet hogy van benne valami, mert nem egy steril műtőben végezték hanem egy kezelőben , ahol 2 percenkén más nő ül abban a székben. Szerintem soha nem fog már kiderülni hogy mi történt valójában, sok volt a " lehet". Lehet hogy fertőzés, lehet hogy a baba volt beteg, stb. Szörnyű időszaka volt az életünknek.
2009. dec. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy megosztottad velem a tragédiát, utolsó válaszoló. Most minden rendben lesz, hidd el.

Boldog Karácsonyt és sok boldogságot a pocakodban lakó babához.

2009. dec. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Én is kívánok boldog ünnepeket neked és mindenkinek!
2009. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!