Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb örökbeadó...

Melyik a legjobb örökbeadó alapítvány?

Figyelt kérdés
Olyan örökbeadó alapítvány érdekel ami meghallgatja az anyát és akármi is az indok amiért örökbe adja a gyereket nem egyből azt vágják rá hogy adja örökbe. Vagy is nem csak azt látják hogy itt van egy anya aki nem tudja eldönteni hogy örökbe adja a gyereket gyorsan használjuk ki.
2014. ápr. 7. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a Gólyahír Egyesületnél megpróbálják megtalálni a megoldást, hogy saját maga felnevelhesse a gyereket, pl. van hely, ahová "el tudják rejteni" a kismamát, stb. Én nagyon közeli ismerőstől róluk ilyesmit hallottam, és amúgy is csak jót hallottam.

De személyesen nem volt velük dolgom, ezt le kell szögezni, olvasd el a honlapjukat!

2014. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg ha te vagy a kismama, akkor bárhogy is döntesz a babád sorsáról, én hadd fejezzem ki minden ilyen nehéz helyzetben lévő kismama iránti hatalmas tiszteletemet, válságban a babát nem elvetetni, hanem megtartani és kihordani, és megszülni és esetleg még oda is adni egy másik családnak, akik boldogak lesznek vele.. hát komolyan mondom ehhez aztán hatalmas erő kell.

Akárhogy is lesz, sok erőt, kitartást kívánok!

2014. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, végre olyan ember aki nem a dolgok könnyebb végét fogja meg az abortusszal, hanem segít egy családnak és a picijének is boldog életet teremteni. Én is csak a Gólyahírt tudom dicséri, ott a kismama a legfontosabb, hogy jól érezze magát, és biztos legyen a döntésében, nem erőltetnek rá semmit. Úgy tudom van pszichológusuk is aki elbeszélget veled, ha szeretnéd.
2014. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!