Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tartanátok/tartottatok 6 éves...

Tartanátok/tartottatok 6 éves gyermeketek szülinapján olyan bulit, ahová nem a család, hanem a barátai jönnek?

Figyelt kérdés

Lesz a családnak is, de most kitalálta, hogy szeretne bulit külön is. Nagycsoportos, van néhány társa, aki másik iskolába megy, így nem találkoznak már.


Mit készítettél nekik, bent volt vagy kint, elvoltak, játszottak? Vagy inkább eszem-iszom volt? Minden érdekel...



2014. ápr. 8. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze. Nem kell nagy durranás:pizza, torta, üdítő - vagy mehettek épp a Mekibe is, ez a korosztály imádja. Lányom van: festettek vászon táskát, díszítettek muffint, játszottak társassal.
2014. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem 6 évesen már lehet neki rendezni zsúrt.

Nem tudom, így két tortája lesz? Vagy a baráti körnek csak sütit tervezel? Szerintem lehetne csinálni kis miniszendvicseket, vagy kifliből kis melegszendvicseket, az jó lesz nekik uzsira, inni gyümölcslé gondolom minden mennyiségben, esetleg gyümölcstál, amit te is meg tudsz csinálni. Lehet venni partykellékeket, azokat ők is biztos élveznék (vicces szívószálak, pohárjelölő figurák, amiket emlékbe hazavihetnének a gyerkőcök, vagy a szendvicsbe lehet szúrni ilyen kis színes műanyag "kardocskát", vagy zászlót, ami rajt tartja a zöldséget, hogy ne potyogtassák el), lehetnének csapatban ügyességi játékok, pl. műanyag evőeszközzel csokievés (ha már megy nekik - ha nem, legalább gyakorolják :) ), vagy madzagra fűzzetek sósperecet, kössétek fel valahova és kéz nélkül kelljen leeszegetni, a nyertes csapatoknak lehetne valami apróbb "díj" (pl. műanyag kisautó, vagy kis színező, ilyesmi), de tök jó ötletek vannak még a neten. Ez biztos maradandó élmény lenne mindenkinek, szerintem (ha van hozzá türelmes :) ) szervezz egy ilyet a gyerkőcnek, biztos örülne.

2014. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk már a 4. szülinapon is volt. Mivel a lányom novemberi, így főleg bent voltak, de kint is egy kicsit az udvaron. Nem sokan voltak, csak 5en. Csináltam fasírtgolyókat, pálcikás egyfalatnyikat. Az nagy sláger volt, el is fogyott mind. Plusz a torta, utána játszottak a szobában.
2014. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, sőt tartottunk neki már 4 évesen! Arra csak pár kis barátját hívtuk el és nagyon élvezte-élvezték!! A gyerekek anyukái is jöttek(egyben barátnőim is) így egy klassz kis bulit tartottunk:-)))))
2014. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jajj, elküldtem...

Szendvicseket csináltam, meg egy tortát és üdítőt ittak. Vettem sós rágcsákat is és lufikat. Nagy füves udvarunk van így kint voltunk. Májusban volt..

2014. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen sokan írtatok, jó ötletek is vannak bőven... :-D

-Ha tartunk bulit, akkor 3 tortája lesz, (eddig 2 volt: egy a családnak, egy az oviban), nem szeretnék emiatt lemondani az ovis tortáról, ez az utolsó ilyen lehetősége.

-Meki, játszóház nem jöhet szóba, kisvárosban élünk, a legközelebbi ilyen 40km.

-A szobájában tartanánk rossz idő esetén, ha jó idő lenne szívem szerint az udvaron lenne, nagy udvarunk van egy akácrönk játszóval (csúszda, hinta, hintaágy, csúszda, mászótorony, stb.)

Milyen játékokat játszottak? vagy nem terveztetek meg semmit, hanem majd lesz valahogy alapon csináltátok?

Pinatat szeretne, meg is tudom csinálni (még nem próbáltam, de nem tűnik ördöngösségnek), de nem tudom, nem nézne ki hülyén? Mit tennétek bele? Csak édességet?

2014. ápr. 8. 13:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Pinata az csak édesség valo, de en biztosan nem csinálnám szobában.... Megütheti a tobbi gyereket, összetörik valamit. Inkabb pinata tortat akkor: [link]
2014. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nézd meg a Kölyökzsúr oldalát a neten. Rengeteg ötlet, parti leírás van feltéve. A régi jól bevált játékokat új köntösbe öltöztetheted, ha kiválasztod a parti témáját. Ez lehet a gyermeked kedvenc mesehőse, rajzfilm figurája. Ehhez a témához igazítsd a dekorációt, az ételek elnevezését, és a játékokat is.
2014. ápr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó ötlet!
2014. ápr. 10. 06:52
 10/10 anonim válasza:

Igen mi már tartottunk és egy profi születésnapi zsúr szervező céget kértünk fel rá. A drága kisfiam nagyon élvezte, hogy a barátai is körülötte vannak.


[link]

2014. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!