Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosoktól kérdezem....

Lombikosoktól kérdezem. Nektek is szednetek kellett fogamzásgátlót a stimuláció megkezdése előtt?

Figyelt kérdés

Már volt két sikertelen beültetésem (egy normál lombik és egy fagyasztott embriós), de nem sikerült. Most kezdjük a következő lombikot, de előtt most a márciusi menszeszemnél el kell kezdenem fogamzásgátlót szedni. Azt értem, hogy azért van szükség rá, hogy pihenjen a petefészek és ne érleljen petét a ciklusban.

Csak az nem világos, hogy ha most megjön a mensim majd és elkezdem szedni a fogamzásgátlót egy hónapig és meg kell várni a következő vérzést és akkor kezdik a stimulációt? Vagy hogy is van ez? Tudod, meg kellett volna kérdeznem, de alig volt a dokinak 2 perce rám mert rengetegen voltak nála és ezt elfelejtettem megkérdezni. Annyit mondott, hogy kezdjem el szedi a fogamzásgátlót és ha kb. a felét beszedtem, akkor hívjam fel.


2010. márc. 4. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a második lombik előtt kellett szednem fogamzásgátlót! És azóta 30 hetes kismama vagyok.Be kellett szednem az összes gyógyszert és a menzesz első napján jelentkezni kellett az intézetben és kezdődött is a stimuláció.Igaz sokkal lassabban reagáltam a szurikra, de volt ideje a nyálkahártyámnak kellően megvastagodnia!Beülti után a 12. napon délután pozitívat teszteltem!

Sok sikert kívánok!

2010. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! És persze gratulálok!!:)

Akkor jól sejtettem, hogy be kell szedni egy egész havi adagot és az utána következő menszesznél kezdődik a stimuláció.

Remélem nekünk is ez már eredményes kezelés lesz:)


Nálatok amúgy mi volt a baj? A férjeddel vagy veled voltak gondok?

2010. márc. 4. 12:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia Első vagyok!Velem volt a baj elzáródtak a petevezetékeim!Szerintem nagyon fontos, hogy úgy indulj neki hogy ez biztos hogy sikerülni fog.Én ezt annyiszor mondogattam hogy nem is volt kétséges.Persze amikor tesztet kellett csinálni nem mertem de a család nem hagyott békén!Na meg nekem a DR.-nő is azt mondta, hogy fogamzásgátló után nagyobb az esély a sikerre!

Nagyon higgyél benne és sikerülni fog!

2010. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már én sem vagyok olyan görcsös mint régebben. Sőt, már nem is vagyok görcsös. Úgy vagyok vele, hogy jön a baba ha jönnie kell. Most én is úgy érzem, hogy sikerülnie kell!

Nálunk a férjemmel van gond, kevés a spermaszáma.


Megkérdezhetem, hogy Te hová jársz/jártál? Mi a szegedi kaáliba

2010. márc. 4. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is a szegedibe jártunk! A Dr.-nőhöz.Szerintem nagyon jó orvos!
2010. márc. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!