Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik már abbahagyták a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már abbahagyták a fogamzásgátlót! Szednétek újra? Bevált, vagy megbántátok, hogy ezt a módszert választottátok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
én most hagytam abba 2 hete mert 3 hónap alatt 2x volt gombás fertőzésem 1hónapot szüneteltetek és váltok sztem ez a legjobb védekezési módszer 17/L
2010. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Várom a továbbiakat is! Főleg olyanoktól, akik több időre hagyták abba:)
2010. szept. 30. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én kétszer is abbahagytam. Az első esetből nem tanultam, mert szedtem 1 évig, minden bajom volt tőle, főleg a gomba, meg libidócsökkenés, aztán ahogy végelett a kapcsolatomnak abbahagytam, a mensesem nagyon nehezen állt vissza. De elég butus voltam még akkor, ebből az esetből nem tanultam, és bedőltem a szokásos maszlagnak, hogy próbáljak ki másikat, úgyhogy a következő komoly kapcsolatomnál kipróbáltam egy másik fajtát. Mondhatni ugyanezekkel a mellékhatásokkal, de csak fél évig szedtem, de még így másfél év után se állt be annyira a mensesem. Úgyhogy már ha milliókat fizetnének se szedném újra, és igen nagyon megbántam hogy szedtem, és okolom is magam hogy nem tanultam az első esetből, és hagytam magam befolyásolni.
2010. okt. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, én 8 hónapig szedtem, nekem érdekes tüneteket produkált. volt gombás fertőzésem, volt depresszív hatás, fejfájás, hüvely szárazság, de ami a legrosszabb, az az, hogy egyszerűen nem tudtam másra gondolni, csak arra, hogy terhes vagyok. csak ezen járt az eszem, persze rendesen megjött a megvonásos, tartott4 napig, mikor letettem, akkor5 napig, görcsök, s minden játszott, de mégse tudtam leszállni erről a gondolatról. most mióta nem szedem nyugodtabb vagyok, no fejfájás, szárazság, buta gondolatok. nekem muszáj volt szednem, endometriózis gyanús vagyok/voltam, most megyek vissza az orvoshoz. az az igazság, hogy szeretnék ismét szedni valamilyent, inkább ez mint ha véletlenül szakad a gumi, akkor 72 órás... de nem ezt, mert minden bajom volt tőle. Yaz!-t szedtem...
2010. okt. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. okt. 1. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!