Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy a hasam...

Reyka kérdése:

Mitől van az, hogy a hasam alja szurkál, hol a jobb, hol a bal és kicsit többet járok pisilni?

Figyelt kérdés
25-én nem kéne megjönnie, ugyan is próbálkozunk a babával. De nem tudom, hogy most ezek milyen tünetek. Voltam már felfázva, de nem ilyenek azok a jelek, a sürübb pisilésen kívül. Szerintetek?
2014. ápr. 8. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel 25-én van a nemvárt, ezért 11-e körül lesz peteérésed. Tehát vagy az van egy picit hamarabb és azt érzed, vagy valami felfázás, egyéb betegség van a háttérben. Bár a gyakori vizelés szerintem nem tartozik a p.é. tünetek közé. Előző vérzés rendben lement?
2014. ápr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen az rendben volt. rendesen meg volt 4napig. állaga is olyan volt mint eddig. és köszönöm a válaszodat!:)
2014. ápr. 9. 09:28
 3/4 A kérdező kommentje:
ma reggelre, meg semmi nincs a hasszurkát még néha-néha érzem, de pisi sehol.
2014. ápr. 9. 09:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy valóban a peteérés volt.
2014. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!