Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 10+5 hkm, ma volt...

Most vagyok 10+5 hkm, ma volt egy erős sírógörcsöm, az öcsém miatt, aki lehordott a terhesség miatt mindennek! Beszúródott pár pillanatra a hasam alja jobb oldalt! Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
Semmi más tünet nem jelentkezett, csak egy adott pillanatban volt nagyon erős a fájdalom! Lehet a kicsi jelezte volna, hogy hagyjam abba?
2011. dec. 14. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Nyugi, vegyél be egy magnézium tablettát, pihenj le és ne stresszeld magad. Ha vérzel, vagy görcsölni kezdesz, kórház.
2011. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2011. dec. 14. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi baj,és ne szomorkodj,tudom miről beszélsz,sajnos nálunk is hasonló a helyzet az öcsémmel.De ne foglalkozz vele,élvezd a terhesség minden pillanatát!

Boldog babavárást!

2011. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Viszont kívánom a legjobbakat!
2011. dec. 14. 22:41
 5/7 anonim válasza:
Én még kezdő vagyok ebben mit jelent a 10+5 hetes máshol is láttam már más számokkal de nem világos?!!
2011. dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azt, hogy 10 hetes és 5 napos terhes, vagyis 3 nap múlva betölti a 11. hetet.
2011. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Köszi, most már ezt is tudom :))
2011. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!