Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pszichológus vagy pszichiáter?...

Pszichológus vagy pszichiáter? Merre érdemes elindulnom, ha úgy érzem problémám van?

Figyelt kérdés

A kicsi 10 hónapos. Nagyon magam alatt vagyok, kicsúsztak a dolgok a kezem közül. Nem akarom, hogy a babám igya meg a levét.

Menjek először a háziorvoshoz? Mondjuk ezt szivesen kihagynám, mert faluban lakunk.

Állami vagy magán doki? Hogyan működnek ezek a dolgok?


2014. ápr. 10. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
A pároddal beszéltél a problémádról? Én először vele ülnék le megbeszélni a dolgokat és utána fordulnék segítséghez.
2014. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A párom nem tökéletes, de amit tud azt megteszi. Az a baj, hogy mostanában már őt is minden szavammal bántom, ha éppen olyan "hangulatban" vagyok. Minden apróságon veszekszek vele, amit persze később megbánok. A kicsihez sincs néha türelmem. Nem ilyen az alaptermészetem. Szülés ota nem változik a helyzet. Próbálkozok, de mindig kidurran a lufi.
2014. ápr. 10. 21:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már szakember, akkor pszichológus, mert a pszichiátertől csak bogyókat kapsz és az nem szokott sokat segíteni.
2014. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szülés utáni depresszióról beszélsz ?
2014. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán azért lenne jó beszélni a háziorvossal, mert simán lehet hormonproblema a háttérben. (Saját tapasztalat. )
2014. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pszichológis, magán. De szerintem a legjobb megoldás ha vissza mész dolgozni.
2014. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pajzsmiriggyel voltak gondok a családba. Ezt még szeretném megnézetni, de túl egyszerű lenne ha ennyi lenne a gond.
2014. ápr. 10. 21:32
 8/9 A kérdező kommentje:
Családi vállalkozásunk van, de az is inkább csak nyomaszt. Olyan csöbörből vödörbe megoldás lenne dolgozni.
2014. ápr. 10. 21:34
 9/9 zabmester ***** válasza:
A háziorvost azért is lenne jó első körben útba ejteni, mert esetleg tud ajánlani olyan nem magán pszichológust, akit ő jó szakembernek tart, és valóban tud segíteni, így nem kell vagyonokat költeni egy olyan ellátásra, ami TB alapon amúgy térítésmentesen jár. Én voltam már nem magán pszichológusnál, csak jókat tudok róla mondani, de persze lehet, hogy ez szerencse kérdése is, mondjuk én háziorvosi ajánlásra mentem pont hozzá.
2014. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!