Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr. Écsi Mária győri gyerekorv...

Dr. Écsi Mária győri gyerekorvosról szeretnék vélemény kérni anyukák?

Figyelt kérdés
Most várom az első babámat, és helyileg nem ismerem a körzetemhez tartozó orvosokat. Védőnőm mondta hogy választanaom kellene már. Ezért kérem a segítségeteket!

2012. dec. 19. 03:57
 1/4 anonim ***** válasza:

èn nem vagyok györi, de abban tudok segíteni hogyan válassz orvost.


Egy orvos akkor jó, ha tud veled megfelelö hangon beszélni, ha úgy orvosol ahogy te azt elvárod. vagy is össze passzoltok, és te hiszel neki, kedveled.

Pl a legjobb barátnömmel teljesne más gondolaton vagyunk a gyermekek egészségéröl. Ö az aki ha már köhint a gyerek nem viszi oviba és megy a dokihoz kéri az antibiotikumot. én az vagyok aki csak akkor viszi le ha már tartosan beteg, vagy komoly tünetei vannak, de akkor is csak akkor kapok antibiotikumot ha bkateriális fertözés.

vagy is hiába legjobb barátnöm, és szinte mindenben megegyezik a véleményünk, ugyan azt a gyerekorvosot tuti nem szeretnénk, söt egyikönk szidná míg a másik szeretné.


Szóval gondold végig mit vársz el egy gyerekorvostól, és a védöt kérdezd ö tuti ismeri az összeset.

2012. dec. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi nem hozzá tartozunk körzetileg, de mivel váltottunk orvost mi őt választottuk, én merem ajánlani, nagyon rendes, ha kérdésed van mindig válaszol, nagyon türelmes, barátságos a gyerekekkel. Én azért őt választottam,, mert gyerekkoromban hozzá tartoztunk és szüleim is megvoltam vele elégedve és most mi is.
2012. dec. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Én se vagyok az a típus aki mindig mindennel az orvosi rendelőben ülök.
2012. dec. 20. 08:05
 4/4 anonim válasza:
Ő volt a gyermekorvosom, maximálisan ajánlom 👍
2019. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!