Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek hogy ez a...

Ti is észrevettétek hogy ez a kategória nem olyan mint régen volt ( többi lent)?

Figyelt kérdés
Règen vàlaszt kaptam a kérdèsekre, segítettünk egymàsnak, tapasztalatokat cseréltünk stb. Észrevettem hogy ha kèrdezek valamit 80%-ban nem a kèrdèsre vàlaszolnak, letàmadnak vagy egymàssal veszekednek. Vannak olyan vàlaszok amibõl azt gondolom: neki biztosan nincs gyereke, õ biztosan nem szülõ stb. Azt is èszrevettem, egyre több kamasz van ebbe a kategóriàba. Egyik nap feltettem egy kèrdèst amely a kamasz gyermeket nevelõ szülõkhöz szólt mégis a kamaszok válaszoltak rà. Ti is èszrevettètek hogy megvàltozott ez a kategòria vagy csak èn vettem èszre?
2014. ápr. 13. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a furcsa nèha, hogy válaszol az ember és a kérdezőtől nincs reakció.Szóval csak addig fontos a kérdés míg felteszi.Pl: Gyermekem megbetegedett..... kétségbe vagyok esve mit csináljak? Sokan válaszolnak majd visszakérdeznek, hogy meggyógyult e? De a kérdező többet nem jelentkezik.
2014. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg az a fura hogy 200szor föltett kérdést amire nem létezik csak egy válasz azt az okos kérdező nem kikeresi és megelégszik a válasszal hanem ő biza felteszi 201edjére is. Vajon miért?
2014. ápr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zabmester ***** válasza:
Szerintem régen is ilyen volt, legalább is én az elmúlt hat évben pontosan ilyennek láttam ezt a kategóriát.
2014. ápr. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész oldal ilyen, minden kérdésnél vannak trollok. Az anyukák meg úgyis hajlamosabbak egymásnak esni, ennél már csak az ezotéria témakörben vannak hajmeresztőbb dolgok.
2014. ápr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy az oldal látogatóinak a kilencven százaléka normális, és tényleg segítő szándékkal jár erre. Csak éppen van néhány idióta bunkó, aki jobban kitűnik a tömegből, ráadásul elég aktívak is, egy kérdéshez írnak egy csomó választ, és aki nem elég szemfüles, azt hiheti, hogy sok emberről van szó, pedig csak egy-kettő szórakozik.

Nemrég volt pl. egy kérdés, ahol az anyuka azt kérdezte, leszoktassa-e a ciciről a másfél évesét, és ha igen, akkor hogyan. Jött mindenféle válasz, volt, aki azt javasolta, hogy szoptassa még, más azt, hogy válassza el, de mindenki normális stílusban képes megnyilatkozni. Kivéve 1(!) hülyét, aki legalább tíz válaszán keresztül magyarázta, hogy a kérdező perverz, amiért ekkora gyereket szoptat, ez már csak az anya igénye, majmot nevel belőle stb. Ő volt az egyetlen ilyen, de a válaszok fele az övé volt, így könnyen lehetett hinni, hogy sokan vannak.

2014. ápr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! Ment a zöld kéz!!
2014. ápr. 14. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!