Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, megkapta már valaki...

Anyukák, megkapta már valaki a családiadó kedvezményt? Vagy mikortól kezdik a kiutalásokat?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem utalják ki külön. Vagy megkapod a fizetéseddel/gyeddel együtt (pontosabban nem vonják le belőle), vagy utólag visszaigényled az adóbevallásodban.
2014. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Ha a tavalyit igényelted most vissza, az adóbevallás beküldésétől 30 napon belül kell küldeniük. Én februárban beküldtem a adóbevallást, már múlt hónapban megkaptam.
2014. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,a tavalyit igényeltük vissza.Ma a 32.nap
2014. ápr. 15. 12:38
 4/6 anonim ***** válasza:
30 nap után valamennyi késedelmi kamatot is fognak utalni. (jegybanki alapkamatból számítják naponta, úgyhogy nem lesz egy nagy összeg)
2014. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is februárban igenyeltem vissza, még nem kaptam meg. Tegnap felhívtam őket és kitalálták hogy ujra igényeljem meg, szóval most ujra várhatók 45napot.
2014. ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.Elméletileg mára ,holnapra várom.2-3napot rászámoltam a kézheztvételre is,postán adtam fel.
2014. ápr. 15. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!