Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák,1 év körüli babátokkal...

Anyukák,1 év körüli babátokkal jártok játszóházba vagy valahova máshova?

Figyelt kérdés

A falu ahol lakunk rendelkezik ilyennel, de még korábban voltunk nem nagyon jött be, pláne a szülők és hogy az igénytelen szülők gyermekükkel gyakran mentek. (remélem ezt nem kell magyaráznom-ingyen kaja van a gyerkőcöknek, kalács, tea stb).

Pedig szeretném jobban közösségbe szoktatni a lányom.


2014. ápr. 17. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Játszótér , játszóház , ahova mi visszük játszóházba az nagyon igényes hely , cipőben senki sem mehet be van pelenkázója , ami mindig tiszta és steril , igaz ingyen ételosztás nincs , de lehet nekik vinni enni , van mikro amiben meg lehet melegíteni és kis pad asztallal , ahol meg lehet őket etetni..:) Budapest-Europark-ba szoktuk vinni...De szerintem sima játszótér is megteszi ott is van általában hinta , csúszda , lipityóka , mondjuk én szeretek arra figyelni , hogyha vmit megfogdos szájához szeméhez ne nyúljon , mindig van nálam kéztörlő , gyűlölöm mikor összeszednek vmi betegséget.
2014. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen hasznos az ilyen program, neked is és a gyermekednek is! Hát aztán ha vannak ott igénytelenek? Ha vannak, akikkel tudok normálisan beszélni, normális a program, és persze a gyerek is jól érzi magát, akkor én mindenképpen megyek.


Mi amúgy Ringatóra járunk a 14 hónapos kisfiammal, heti egyszer 9 hónapos kora óta. Nagyon szereti, bár igazán a mondókák nem kötik le, annál érdekesebbek a többi gyerek és

szülő :) Így most nézek más ilyesmi program utàn, de nem nagyon van sajnos.

2014. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Átlag hetente egyszer megyünk...nálunk a plázába van ingyenes játszóház,hétvégén a nagyobb ott jól kitudja magát a tombolni,a kicsit meg beültetem a labdák közé.Délelőtt szoktunk menni mert akkor nem igazán vannak.Már 2 éves a kisebb és anno ha már rajta kívül még 2 gyerek volt a labdák között akkor kivettem őt mert a nagyobb gyerekek jobban tombolnak,most már csak annyi a baj,hogy nagyon szereti a többieket dobálni a labdákkal.
2014. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!