Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első óvodai nyílt nap. Nektek...

Első óvodai nyílt nap. Nektek milyen volt?

Figyelt kérdés
A lànyom szeptemberben kezdte az ovit, kiscsoportos. Nemsokára lesz nyilt nap. Nálatok hány óràig maradhatot szülõ? A nyilt nap utàn a gyereketek is hazament vagy csak ti? Mesèljetek
2014. ápr. 17. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen nem volt...
2014. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a leendő kiscsoportosoknak (és szüleiknek) lesz nyílt nap.
2014. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a nyílt nap az az, hogy a leendő ovisok bemennek a szüleikkel és megnézik, hogy milyen is az óvodai élet.

nálunk holnap lesz, gyerekek nélkül, az óvónők tartanak kis beszédet és megnézhetik a csoport szobát és játszhatnak együtt kicsit ismerkedés címen :)


neked nem kell ott lenned, hisz tied már ovis (szerintem te nem is mehetsz), rendesen lesz az óvoda, mint mindig

2014. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor csak nálunk van ilyen?

Van olyan nyílt nap is ami a leendő ovisoknak szól. Ez olyan lesz, a szülők megnézhetik milyen a gyerek az oviban, hogyan játszik a többiekkel stb. Olyan mint az iskolai nyílt nap, csak itt óvodában

2014. ápr. 17. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Én tudom miről beszélsz, nálunk most volt kedden :)

Fél 9-től 11-ig lehetett maradni. Megnézhettük hogy reggeliznek, tízóraiznak, a játékidőben a szülők is lekuporodtak a szőnyegre játszani, aki akart rajzolt vagy gyurmázott. Tízórai után pedig kimentünk az udvarra, ott minden kisgyerek ültetett egy kicsi virág palántát, amit meg is locsoltunk, majd közös labdázás, kergetőzés, ki mit akart.

Ebédre már nem maradhattunk mi szülők. Onnantól a rendes napirendjük szerint folytatódott a nap.

2014. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen az oviban. 2 délelőtt lehetett bent lenni és megnézni, hogy zajlik az ovis élet. Nyilván nem tökéletesen olyannak láttam a lányom, mint egy átlagos napon, mert másként viselkednek, ha ott van a szülő, de jó belepillantani így is a mindennapjainkba. Nálunk ebéd előttig lehetett maradni, utána volt olyan kisgyerek, aki hazament a szülővel, volt aki maradt. Nemsokára megint lesz nyílt nap, csak most nem a lányomhoz fogok már menni, hanem a kiscsoportos fiamhoz. Kíváncsi leszek. :) Amúgy nálunk az iskolában is volt nyílt nap, amikor be lehetetee ülni a szülőknek megnézni, hogy viselkedik a csemetéje az órákon.
2014. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!