Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire lenne furcsa ez a...

Mennyire lenne furcsa ez a szituáció?

Figyelt kérdés

A volt anyósomék meghívtak minket a május elsejei hosszú hétvégére. A lányomat majdnem 2 éve egyedül nevelem. Amíg pici volt, addig én vittem a mamáékhoz, aztán egy éve kb már az apja. De most az apja külföldre megy dolgozni, nem tudja vinni. Így adott, hogy én megyek. De: idő közben lett egy párom. Annak idején anyós azt mondta, ha lesz valakim, őt is szivesen látják.

Igazából azért nem tudom, hogy ez mennyire fura, mert nekem ők nem annyira anyós - após, inkább nagyszülők (elég idősek hozzá).


2014. ápr. 18. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
én a helyedben nem vinném oda az új páromat,
2014. ápr. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bejelentés nélkül nem furcsa, hanem illetlen.

Kérdezz rá, hogy áll-e még az ajánlat!

A válasz milyenségéből leszűrheted, hogy milyen szituációra számíthatsz.

2014. ápr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg öket. Mondd meg hogy neked van uj párod és vele lesztek húsvétkor, mivel annó ezt mondta igy valószinüleg most sem fogja öket zavarni, de mindneképp kérdezd meg. Intelligensen meg lehet oldani az ilyen helyzeteket nincs ebben semmi rossz. Rég nem tartoztok össze a lányod apjával.
2014. ápr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs, lehet, hogy félreérthető voltam. Természetesen meg fogom kérdezni, csak nem tudom, nem furcsa-e? De köszi a válaszokat.
2014. ápr. 18. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:

És az új párod mit szól hozzá? Ő szívesen menne?


Ha jól emlékszem nemrég te tettél fel egy kérdést, hogy a gyerkőc apja kiküldetésbe megy, te továbbra is vinnéd a gyereket a nagyszüleihez, de az új párodnak nem tetszik ez a helyzet, szerinte ha apuka nem viszi, akkor meg kell szakítani a kapcsolatot a nagyszülőkkel is.


Ha nem te vagy az, akkor bocsi.


Mivel jó viszonyba vagy a volt "anyósodékkal", ezért szerintem nem gond, ha viszed a párod, hisz gondolom ők is már leginkább úgy tekintenek rád, mint a lányukra.


(Az én szüleim is elváltak, anyám mégis elment az új férjével az apai nagymamámhoz, nem volt belőle semmi gond.)

2014. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!