Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után kialakultak...

Szülés után kialakultak visszerek a lábamon ami miatt gyakran fájnak a lábaim, mit tehetnék hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Voltam vele angiológián ahol egy érsebész megvizsgált és annyit mondott, hogy hordjak kompressziós harisnyát, de egy ismerősöm egy visszérműtét után óva intett a harisnyától. Ha valakinek van bevált módszere a fájdalom enyhítésére vagy a tünetek romlásának megállítására, kérem ossza meg velem.

2014. ápr. 18. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is visszeres a lábam, csodásan kidudorodó erekkel :(.Én amit javasolni tudok az az, hogy csinálj hideg-meleg váltózuhanyt esténként.Ha nagyon fáj a lábad akkor visszérkrémmel vagy mentolos hűsítő krémmel, simító mozdulatokkal picit masszírozd át bokától felefelé haladva, de nem erősen mert felszakíthat vérrögöket, ajánlom a lavórban hideg vízben taposást még, valamint ne hordj szűk magas sarkú illetve nagyon lapos cipőket sem, inkább legyen kényelmesebb 3-4 centis telitalpú mondjuk.Ne hordj nagyon szűk farmergatyót meg olyan ruhákat amik nagyon szorítanak.Pl. odakell figyelni a zoknira is, hogy ne szorítson az se el.Nagyon jót tesz még a visszértorna is!Én is szoktam csinálni ha nem is mindennap, de sűrűn.Pár perc naponta akár tv nézés közben is elvégezhetőek.Jót tesz még az úszás, séta és a biciklizés is.Kerüld az ugrabugrálós tornákat.
2014. máj. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, nagyon hasznosak a tippek, ment a zöld kéz! :)
2014. máj. 21. 06:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem. :)
2014. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!