Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Süttök a babátok mellett az...

Süttök a babátok mellett az ünnepekre?

Figyelt kérdés
Mennyi idős a babátok? Ti is csak akkor tudtok ha alszik?
2009. dec. 22. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nagyik sütnek, nálunk lesz a Szenteste, nem mi megyünk, én csak rövidebb időt igénylő dolgokat főzök (zsírban libamáj és aszpikos halas előétel salátával). A főételt szintén a nagyik intézik. 8.5 hónapos a fiam, dolgozom főállásban, így max este jutna időm bármire, amikor alszik, de akkor már hulla vagyok...
2009. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ma sütöttem mézeskalácsot. Itthon van az Apja:)

Amúgy akkor igen, amikor alszik. 1,5 éves

2009. dec. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szülinapi emeletes tortát ígértem még terhesen a keresztfiamnak. Most 4 hetes a kisfiam és meg fogom tudni sütni. Szopi, letesz, piskóta sütés, szopi, letesz, krém készítés, szopi, letesz, összeállítás, szopi, letesz, mosogatás. Jó babám van, nem nyöszörög minden apróságért, rengeteg időm van mellette. És hát persze, hogy csak akkor megy ez, ha alszik. :P
2009. dec. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.13.5 hónapos a kislányom.Elvileg tegnaptól apa szabin van,de ma el kellett mennie dolgozni :-(

Tegnap már megsütöttem a Mogyorós-mézes kekszet,ma sütöm a beiglit,holnap a sósat.Holnap csinálom a majonézes krumpli és kirántom a halat(24.én sütöm meg).

A bajosabb dolgot akkor csinálom,amikor alszik pl.beigli töltés és feltekerés.Amúgy ott van mellettem a konyhába az etetőszékben v. a járókában.Ő elég jól elvan egyedül is,de tegnap meg holnap itthon volt/lesz a párom.Nálunk a párom besegít a takarításba,így nekem jó dolgom van :-)

2009. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapos a fiam, csak muffint sütök. Végül is akkor is tudok sütni/főzni, ha ébren van, csak azt kell megakadályozni, hogy bejöjjön a konyhába, úgyhogy ilyenkor a járókában van, de ott 15-20 percnél tovább nem bírja. Ezért a muffin...
2009. dec. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nem sütök, nem igénylem.

de én amúgy soha nem akkor főzök, meg ilyenek, amikor alszik, mert akkor csöndben netezek meg teszekveszek.

mindig velem van a konyhában, amikor főzök vagy mosogatok. soha nem zártam járókába vagy kiságyba, bárhova mehet a lakásban.

2009. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam sütni kb heti 1 alkalommal. Most karácsonyra nem fogok, mert anyám és anyósom sütnek beiglit, zserbót, nincs szükség még az én munkámra is.

Egyébként akkor szoktam sütni, ha ébren van a babám. Én sütök, ő meg játszik a földön (1éves).

2009. dec. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sütök-főzök, 3 hónapos a fiam. Anyukám karácsonyra ér haza külföldről (velünk lakik, de 3 havonta jár haza, mert kint dolgozik). Holnap már elkezdem, megcsinálom a töltött káposztát, franciasalátát. Másnap húsleves és 5 fajta sütemény.

Apa itthon van, ő takarít, addig velem kint van a Manó a konyhába hordozóba, aztán pedig ő szórakoztatja. 2 süti között szopi. :)

2009. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 hónapos a lányom. Igen, sütöttem beiglit, mézeskalácsot, mézes zserbót. Nálunk sok az édes szájú :D
2009. dec. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!