Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok a sokáig dolgozó...

Hogy bírjátok a sokáig dolgozó férjetek mellett a minden napokat többgyerekes anyukák?

Figyelt kérdés
Mettől meddig dolgozik a férjetek? Nem vagytok fáradtak?Milyenek a napjaitok?miyen a kapcsolatotok?
2011. nov. 2. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyik héten éjféltől dolgozik este 4-7 ig. Másik héten reggel fél 6-olyan 7ig. De ez mind változó, sokszor csak úgy még éjszakás is. Fáradt vagyok-e? Szerintem már nem érzem...mindent én csinálok itthon, a fűnyírástól kezdve a favágásig az esetek legnagyobb százalékában és akkor még itt a bennti munka..

Napjaim? Alig van pár percem, hogy lopjak magamnak egy kis pihit, pl, most írok, de már a 4 évesem tűkön ül valami játékért, pedig 3 perce ültem le és még ki kell mennem begyújtani, uzsit csinálni.

Kapcsolatunk? Majdnem hogy távkapcsolat. Jól főzök ez neki most épp elég, mert szinte enni aludni jár haza. Nyugodt ember, így nem nehéz vele szerencsére.

És te ??

Ja kimaradt, hogy 2,5 és 4 évesek

2011. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Férjem mostanban sokszor 1 hétig vidéken van, de mikor nincs vidéken akkor is kb reggel 6-7 fele indúl és sokszor 8 körül érkezik.Nehéz, sokszor eléggé fáradt vagyok, mivel 1 éves fiam nagyo korán kel mostanában, 6 körül(ma pl 5:30) és előtte még kb 4x kel szopizni....

Megmondom őszintén, ha kész vagyok az otthoni dolgokkal, akkor fogom magam és ámegyek szüleimhez, sokszor van, hogy ott is alszom.Mivel 3 tesóm még otthon lakik, van társaság, jól elvagyunk.Anyum otthon van, főzünk, beszélgetünk, együtt sétálunk.

Ez így jó, de idig úgy várom, hogy hazajöjjön férjem....jó a kapcsolatunk.

2011. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem reggeltől kb 18:00-ig dolgozik a férjem,így egésznap csak a gyerekekkel vagyok.

4 gyerek van s nem könnyű.Épp most a depis korszakomat élem,de össze kell szedjem magamat!

Nagyon elfáradok estére.

Én már 14 éve itthon vagyok,néha már azt mondom egy 4 órás munka jót tenne nekem.

2011. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Frusztrált, ingerlékeny vagyok...nincs segítségem..egyszerűen tök boldogtalan és depis vagyok mostanában......
2011. nov. 2. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Mekkorák a gyerekek? Nekem is szokott ilyen időszakom lenni. Kemény az biztos.
2011. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2 éves es 4 hónapos...se éjjelelm se nappalom mivel a pici éjjel elég rossz alvó,a nagymeg du nem alszik....ráadásúl baromira megányos vagyok...de remélem hamar össze szedem magam!!!!


Köszi mindenkinek az eddigi válaszát!!!!!!!

2011. nov. 2. 19:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Össze fogod magad szedni!Ez egy nagyon nehéz időszak. Tudom miről beszélsz. De túl leszel rajta, ha végigtudod aludni az éjszakákat. Lesz újabb nehéz időszak később, de azon is túl leszel..ez ilyen hullámvölgy. Megkérdezhetem Mo. melyik részéről írsz?
2011. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
budapestről írok.....
2011. nov. 2. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!