Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a párom nem...

A. Timike kérdése:

Mit tegyek, ha a párom nem válaszol a babaprojektes kérdésemre?

Figyelt kérdés
A történetem: több, mint 2 éve vagyunk együtt. Én még csak a 20-as éveimben járok, de ő már közelebb van a 4. x-hez, mint a 3.-hoz. Terhes voltam, több, mint egy évvel ezelőtt. Tervezetten érkezett volna a baba, de sajnos elment. Ebben lehet, h közrejátszott az ő viselkedése...Egyik nap akarta, másik nap nem...Miután elvetéltem, mondta, h várjunk 3 hónapot...Letelt, akkor azt a választ kaptam, h várjunk 1 évet, mondván új munkahelyem lett és így legalább meglesz az összefüggő egy év. Ez is letelt, most viszont nem kapok magyarázatot, nem válaszol őszintén a kérdésemre...Hebeg-habog...A témát mindig én hozom fel, de nem tudom, h mit csináljak, nem tudom, h érdemes e az időmet vesztegetnem mellette!

2014. ápr. 22. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy ez "nemet" jelent.
2014. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
összefüggő egy év? HA már szülni akarsz ilyen nagyon, legalább nézz utána a dolgoknak...
2014. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akar gyereket es remeli, hogy elobb utobb radobbensz erre anelkul, hogy egyenesen kozolne. O halogatos, hatulrol jovos tipus, te meg naiv
2014. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit szépíteni,nem akar gyereket. Negyvenes pasik általában azért választanak húszas csajokat,mert nem akarják elkötelezni magukat. Szerintem lépj tovább,nem ugyanazt akarjátok az élettől,csak a párod túl beszari,hogy a szemedbe mondja.
2014. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 23. 09:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem akar, csak nem akarja kimondani.

Ha szeretne babát nem így viselkedne.

Amúgy üljetek le és mond, hogy igennel vagy nemmel válaszoljon, legyen-e baba vagy sem.

Lehet jobban szereti, hogy így független stb.

Az rendben van, hogy még időben vagy, de a párod már azért 40 felé csak öregszik, már bocsi :) nem mondhatja , hogy még fiatal élnie kell.

2014. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én így csesztem el 6 évet az előző párom mellett. Nem éri meg.
2014. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!