Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom nem akar harmadik...

A párom nem akar harmadik gyereket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig is három gyereket szerettem volna. Lett is két fiunk, de a párom azt mondja, hogy elég két gyerek.

Hogyan győzzem meg, hogy legyen egy harmadik is?

Úgy érzem nem is szeret.


2014. márc. 21. 09:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%
Fogadd el, hogy csak 2 gyereketek lesz?!
2014. márc. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%

Az hogy nem akar harmadik gyereket, szerintem még messze nem azt jelenti, hogy nem szeret.

Ez közös döntés kell, hogy legyen, nem szabad ráerőltetni egyik félre sem.

Beszélgessetek sokat, de ne erőltesd.

2014. márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem akar, ne győzködd, mert rámegy a kapcsolatotok.

Két gyerek is épp elég anyagiakban meg törődésben is, lehet, hogy egyszerűen úgy érzi, nem lenne kapacitása többre. Ne akard az erőszakossággal tönkretenni a családodat!

2014. márc. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%
Hát ha abból, hogy nem akar harmadik gyereket, azt szűrted le, hogy nem szeret, ott komoly bajok vannak. Bár ha sokat nyaggatod, akkor még elérheted.
2014. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj,de elég hülye felfogás az részedről,hogy ha nem akar még 1 gyereket,akkor nem is szeret! Ez a viselkedés/felfogás gáz!

Mai világba 3 gyereket felnevelni szinte luxus.Bármi közbe jöhet! Ne erőltesd neki, mert előbb utóbb lehet elhagy téged!

2014. márc. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%

Te miért akarsz harmadikat ha van már kettő talán nem szereted az első kettőt?

Kb. ezen a szinten gondolkozol.

2014. márc. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%
Úgyis át fogod verni, aztán teherbe esel, készülj az egyedülálló anyák világára!
2014. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Mert mindig is három gyerekre vágytam.
2014. márc. 21. 09:49
 9/32 anonim ***** válasza:
81%
Gondold vegig hogy anyagilag nem lenme megterhelo meg egy gyerek? Persze szep alom a nagycsalad csak a mai vilagban el is kell tartani es a ferjednek lenne tobb munkaja.
2014. márc. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
A párom nem dolgozik csak én. Amúgy sem neki kellene megszülnie.
2014. márc. 21. 09:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!