Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudok dolgozni, mert a...

Nem tudok dolgozni, mert a fiam ki kellett venni betegség miatt az oviból. Volt még így valaki?

Figyelt kérdés
Sajnos egyébként is max 3-4 napot járt egy hónapban,és több orvos javaslatára született meg ez a döntés.Állásomból már 3 hónap után elbocsátottak,de most keresni sem tudok,illetve amit keresnék (otthoni munka,bedolgozás,interneten keresztül végezhető) olyan nincsen.Sajnos nagyszülők nincsenek akik segíthetnének.A férjem keres annyit,hogy megéljünk,de nagyon rossz érzés mégis.Valaki hasonló cipőben?
2014. ápr. 23. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, a feleségem már 14 éve van itthon. Mikor a nagyobbik ovodás lett, elment dolgozni, majd nemsokára megint babát vártunk. Félidős korában kilépett. 2,5 éves korában a lányom beteg lett, volt egy rakás műtétje, előtte-utána egy halom kemoterápia. 4 éves kora után került óvodába, de az első évben többet volt itthon betegen, mint az oviban. Két nap ovi után egy hét betegállomány volt.

Szerencsére ez már elmúlt középsőben alig, nagy csoportban egyáltalán nem volt beteg, most 8 éves és olyan mint a vas.

2014. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Édesanyám járt igy a Húgommal, volt hónap, hogy egy napot volt oviban, pedig nem volt semmi komoly baja, csak asztmatikus hörghurut, szinte állandóan. Fulladt minden náthánál :( Most 25 éves lesz, iskolás kora óta max évente egyszer beteg, előtte meg ez volt.

Nálunk a fiamat ki kellett vennem, a kisebbik gyerkőc miatt, mert bár a fiam alig volt beteg, a lányom folyton elkapta (1,5 éves volt a kicsi) és nonstop az ügyeleten, fülészeten ültem. Idénre már jobb a helyzet, a fiam szeptembertől jár. A lányom ősszel kezdi, kiváncsi leszek, mi lesz. Nincs hova mennem dolgozni, keresgélek, egyelőre semmi, gyanitom, egy darabig nem is lesz :( Nagyszülők közül a közelebbi 110 km-re...

2014. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nálunk is fulladás,hörghurut van,szinte havonta,ebből kellett 3 hét mire felgyógyul,kórház is volt már stb. 3 hét betegállomány után 2-3 nap,és újra vissza esett,már teljesen bele voltam betegedve.Mióta itthon van semmi baja.Félek mi lesz szeptembertől,hogy akkor is ugyanez lesz-e,és meddig,
2014. ápr. 25. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
én otthagytam az állásom, mert kirúgtak volna. Állandó orrfolyás, hörghurut, fülgyulladás volt nálunk is. Most kivették az orrmanduláját, az orvosok biztatnak, hogy ez megoldja a problémák nagy részét. Most saját vállalkozáson gondolkozom, hogy én is hajtsak valami anyagi hasznot a családnak, mert mi a férjem fizetéséből csak túlélni tudunk, félretenni nem. Viszont ha továbbra is beteges lesz, akkor nincs az a munkahely, ami ezt az állandó hiányzást eltűri. Üdv a klubban :(
2014. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi neked is.Én is gondolkodtam,hogy bele kellene fogni valamibe,de mibe?

Viszont másképpen mi lesz,itthon maradok 6 éves koráig??? :(

2014. ápr. 26. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!