Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes kismama vagyok....

38 hetes kismama vagyok. Nagyon köhögök, biztos császárom lesz. Mi lesz, ha műtét közben jön rám egy köhögési roham? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

2013. dec. 25. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
tuti nem fogsz köhõgni. ên annyira fêltem,h.az eda beszúràsa közben jön fàjàs és lebênulok,h. egyszerûen nem jött fàjàs közben. meg is jegyeztêk a növérek és a doki,h.milyen fura. pedig sokàig bíbelõdtek és màr 1-2 oerces fàjàsaim voltak. a szervezet csodàkra képes ;)
2013. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

"Nagyon köhögök, biztos császárom lesz. "


Ne haragudj, de ez hogy függ ossze? Köhögés miatt nem lesz csaszaros senki...


Amúgy meg altataskor legzesbenitot kapsz, mesterségesen lelegeztetnek majd, igy nem fogsz kohogni.

2013. dec. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy köhögés miatt nem császároznak.Akkor így írom: Egészségügyi okokból császáros kismama vagyok, de már 1 hete nagyon köhögök. Egyébként nem altatnak, hanem epidurális lesz.
2013. dec. 26. 06:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a műtét után a has miatt aggódnék. Mert ahogy köhögsz, mégjobban fog fájni a heg.
2013. dec. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kapsz majd kohoges csillapitot.
2013. dec. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!