Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség után mindenképpen...

Terhesség után mindenképpen lógós lesz a has és a mell, mikor már lefogyott az anya?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 16:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Sem a hasam sem a mellem nem lóg.
2014. ápr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

nekem igeeeen:)) 2 gyereket szültem,összesen 33 hónapig szoptattam a kettőt(külön külön természetesen),a mellem totálisan lóg, a hasam feszes reggelre ha mondjuk előző este nem vacsizok,de megiszok egy pohár teát,vagy reggelizek egy keveset,elülök és máris ott a "hurka",amire nem tudom azt mondani hogy háj,mert nem vagyok kövér...

Mondjuk nálunk ez genetikai...anyum,tesóm is ilyen alkatúak.

2014. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Valamilyen változás biztos lesz rajta. Ugyan olyan kívülről mint régen nem nagyon lesz.
2014. ápr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Természetesen ugyanolyan nem lett nekem sem a hasam mint előtte volt, de egyáltalán nem lóg, inkább picit puhább az állaga, de ennyi. Kicsi mellem van, terhesség alatt sem nőtt semmit, szoptatni pedig nem tudtam, így az tényleg semmit nem változott. Több éves szoptatás biztosan tönkreteszi a melleket.
2014. ápr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
hasam lóg, mellem olyan mint régen (nem lóg)
2014. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Hasam nem lóg, csak ahogy előttem írta az egyik válaszoló "kicsit puhább", viszont a mellem igen. Pedig "csak" 6 hónapig szoptattam.


De alkat kérdése is.

2014. ápr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nekem eltűntek a melleim kis túlzással-rengeteget fogytam a semmiből...:( és a sok szoptatás a két gyerekkel.

A hasamon ráncos a bőr, mert kirepedt a bőröm az első terhességnél, de azt leszámítva szép lapos, ha dolgoznék vele, még kockáim is lennének-jobban látszódnának. amúgy bőrfeszesítővel nagyon szépen lehet kezelni, és látványos.

2014. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Shakira hasa abban a bizonyos joghurtreklámban hogy lehet olyan tökéletes?
2014. ápr. 24. 17:26
 9/24 anonim ***** válasza:
miért,ő hányat szült??
2014. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hát szerintem még csak egy gyereke van, de akkor is…annyira tökéletes.
2014. ápr. 24. 17:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!