Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szállodában főznek a babának?

Szállodában főznek a babának?

Figyelt kérdés
4*-os prémium szállodába megyünk 1 hétre, 6 hónapos fiunkkal. Már kap gyümölcsöt és főzeléket is, de leginkább anyatejes. Nem kapott még üveges ételt, nem is nagyon szeretnék neki adni. Szerintetek van erre lehetőség egy hotelban?
2014. ápr. 26. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A szállodákban leginkább bébiételeket szoktak kirakni.

Valahogy én nem tudom elképzelni, hogy külön kis bébis lábasban külön kis répát főznek és aztán leturmixolják.

De lehet hogy van ilyen.

Én eddig csak üveges bébiételeket láttam kirakva szállodákban.

2014. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Üveges van kirakva. De nem értem, miért nem szeretnétek neki olyat adni. A lehető legjobb és legegyszerűbb megoldás. Tartósítószermentes, finom.
2014. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem szeretnél üveges ételt adni neki, mi a baj vele?

Egyébként én négy csillagos szállodában dolgozom és nem, nem készít senki a babának külön ételt, bár mi nem is vagyunk bababarát szálloda.

Másik oldalról megközelítve: nem is várnék el ilyet, jobban bízom az üvegesben, mint amit egy ismeretlen ember készít el, ismeretlen alapanyagokból egy ismeretlen konyhában.

2014. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Férjem szüleinek bio gazdasága van, mindent abból csinálok a babának. Néztem a hippes bébiételeket, de azokban is rizspép van, és más az ízük is.
2014. ápr. 26. 22:35
 5/15 anonim ***** válasza:
[link] ha nèha veszel neki üvegeset nem lesz semmi baja csak figyelni kell a márkára.
2014. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi nemrég voltunk Cegléden és volt egy külön pult babáknak, kisgyerekeknek. Kíváncsiságból én is ettem belőle, nagyon finom volt. Puhára főtt bébirépa, vajbab, főtt krumpli ilyesmi. Minden persze fűszermentesen. És persze nagy volt a gyümölcsválaszték is, abból is ehettek a kicsik.

Azt hiszem, hogy mondták is, hogy ez direkt bababarát szálloda, szervezett bébiuszással, játszóházzal.

2014. ápr. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, h nem fognak neki pempőket gyártani. Ha nagyobb lenne, akkor azt már val.szeg megcsinálnák, hogy a rendes főtt ételt leturmixolják neki pl. De így nem. Szerintem simán ki lehet bírni 1 hetet üveges kajákkal, semmi baja se lesz tőlük. (mi nyaralni mindig üvegeseket vittünk, vagy cumisüveg melegítőben felmelegítettem a szobában, vagy megkértem a felszolgálót rá)
2014. ápr. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egy hotelről tudok, akiknél lehet kérni, illetve van külön gyermek részleg az étkezéseknél, Noszvajon a hotel oxigén zen.


De nem hiszem, hogy ez a jellemző. Mi sem adtunk üvegeset, én főztem neki, de egy hetet azért kibírtok üvegesen. Bár az is lehet, hogy miután főzöl neki, nem eszi majd meg a bébiételt.

Első 2 napra tudsz vinni kaját neki és beteszed a szobai minihűtőbe és lent megmelegítteted.

2014. ápr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7es annyiban nincs igazad, hogy lehet nem eszi meg az üveges kaját. Az én fiam sem ette meg, pedig néha nagyon jól jött volna. És nem biztos, hogy nem pépesítenek neki, egy kérdést megér. Én Zalakaroson dolgozok egy 4*-osban, semmi akadálya nem lenne egy ilyen kérésnek.
2014. ápr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi voltunk 4*-os hotelben, bár nem prémium volt, de nem volt babakaja. Vittem bébiételt és azt megmelegítették, nekem ez nem volt gond.

Ha nagyon olyan esetleg vigyél valami kaját, bár megfőzni nem tudod majd. Szóval ez nem olyan járható út, esetleg hűtőtáskába?

De lesz ott amúgy kaja, pl húsleves, abból adhatod a répát, legfeljebb jól összetöröd villával, főtt petrezselymes krumpi és rízs is tuti lesz, ezeket is adhatod. Nem fog éhen halni nyugi :)

Az hogy biogazdaságuk van, eliszem, hogy szeretnéd ezt adni továbbra is, de gondolom ti sem csak azt eszitek és a bölcsibe oviba sem biot fog kapni. Szeritnem pár nap nem bio kaja nem okoz gondot, nem mindenki tud azt adni

2014. ápr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!