Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvinnétek a lázas gyereketek...

Elvinnétek a lázas gyereketek Wellness hétvégére vagy maradnátok itthon?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve nem voltunk sehol, nyaralni sem, mert nem volt rá pénzünk.

Végre, kicsit összeszedtük magunkat és, hogy legyen végre kicsit jó, befizettem egy 2 éjszakás fürdős hétvégét. Holnap mennénk, erre mára a 3 éves kislányom belázasodott, 38 fokos a hője, kicsit köhög is. Bölcsis, sokat beteg, szinte minden második héten elkap valamit.

Több mint 70 ezer Ft előleget kellett fizetnünk (5-en vagyunk), és ha lemondjuk, elveszítjük a teljes összeget.:(

Annyira vártam már ezt a hétvégét, direkt olyan helyet választottam ami az összes gyereknek jó lehet, a kicsitől a nagyig.


Biztos vagyok benne, hogy megyünk, de kíváncsi vagyok más véleményére is, mit tennétek a helyemben?


Szegény, itt fekszik mellettem, látszik, hogy bágyadt nagyon.:(



2013. márc. 14. 10:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég nehéz. De sok pénz menne el. De igy egyáltalán jól érzitek majd magatokat? Nagyik nem tudnak rá vigyázni? 3 évesen már nem olyan kicsi?
2013. márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
74%
Én otthon maradnék a gyerekkel. A másik 3 fő tud menni. Ha elmennél amúgy is a gyerek mellett kellene lenned a szobában. Nem hiszem, hogy nagy kedve lenne most a wellnesz-hez...
2013. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%
Biztos, hogy nem mennék és a szállóban is kiakadnak majd ha kiderül tuti lesz ott egy csomó másik gyereket, akiket megfertőzhet és neki is nyugalom kéne.
2013. márc. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%
Ha rosszabbodik az állapota, hova viszed orvoshoz? A többiek menjenek, de ti maradjatok otthon.
2013. márc. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
80%

Mivel már úgyis döntöttél leírom őszintén a véleményem, hátha a jövőben hasznos lesz számodra. Mi elég sokat járunk ide-oda, belföldön és külföldön egyaránt. Amíg nem volt gyerekünk addig sem fogaltunk le előre semmit, maximum 1-2 nappal az utazás előtt, de általában indulás előtti este, pont azért, mert bármi közbejöhet. Előleget meg még soha nem fizettem. Így is mindig találtunk szállást és általában sokkal olcsóbban, mint ha hamarabb foglaltunk volna. Azt elismerem, hogy olyan volt, hogy nem az első körben kinézett szállodában volt hely, hanem egy másikban, de az úticélt még soha nem kellett módosítani (bár mi abban is rugalmasak szoktunk lenni).

Amúgy nem vinnék lázas gyereket sehova.

2013. márc. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
80%

Én is azt mondom, hogy maradj otthon a kis beteggel, apuka meg elmehet a tesókkal, ha akar.


De ha te már úgyis döntöttél, akkor ez van.

2013. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

szerintem: utazzatok el, DE

vidd el ma orvoshoz a kislányt, adjon valami gyógyszert, hogy ne ott kelljen kapkodni (nem feltétlenül mondanám el, hogy hova utaztok, vagy hogy egyáltalán elutaztok..)

köhögésre nagyon jó a kinderluff balzsam.

biztos van más kikapcsolódási lehetőség is ott a kislányodnak, nem csak a pancsolás.

szóval ma kúráljad a kislányodat, hogy az utazás ne rontson a helyzeten.

a pároddal tudjátok egymást váltani a felügyelettel, vagy ha van nagyobb tesó, akkor őt is megkérheted, hogy pesztrálja a kicsit, míg kikapcsolódsz.

jobbulást és érezzétek jól magatokat!

2013. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%

Mi egyszer vágtunk neki így. Nyár közepe volt, 1 hét Siófok, előleg kifizetve.

Indulás napján a fiunk belázasodott. Kapott csillapítót, le is vitte, így megindultunk. Mire odaértünk, még magasabb volt a láza. Egy éjszakát elkínlódtunk, hátha javul, másnap jöttünk is haza, mert továbbra is lázas volt.

A világ legszarabb anyukájának éreztem magam, hogy egyáltalán elindultam vele!!! (én is vacilláltam mint most te)

Akkor megfogadtam, hogy teljesen mindegy hova mennénk, hova mennyi pénz van befizetve, a gyerek a legfontosabb. Ha lázas, nem megyünk sehova. Legalábbis én tuti maradok vele itthon! Ha esetleg több fős társaság, akkor apa mehet a többiekkel, de én többet beteg gyereket nem hurcibálok át a fél országon!


Téged is csak frusztrálna, ha elmennétek, és te mégsem tudnál pancsolni, jakuzzizni, meg egyebek, hanem a beteg gyerekedet kell ápolnod, ráadásul nem is a megszokott környezetében!

2013. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
84%
Én elmennék, ha a gyerekre addig tudna vigyázni nagyi vagy valaki!
2013. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Sehova nem hurcolnám a lázas gyermekemet (orvost kivéve).

Nincs az a pénz.


Nagyszülőkre nem lehet rábízni?

2013. márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!