Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen lány nevet javasolnátok?

Milyen lány nevet javasolnátok?

Figyelt kérdés
Babánk nagyon szégyenlős soha nem látni mi van a lábai között. Így fiú és lány névvel is készülnünk kell. A fiú név hamar meglett abban biztosak vagyunk hogy Bence Dániel lesz a picúr ha fiú lesz, de valahogy a lány nevekkel nem jutunk dűlőre. Ti milyen nevet javasolnátok a Kulcsár vezetéknév mellé?

2014. ápr. 29. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Zsüliett, Zsanett, Anita, Roxána, Dominika
2014. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Panna, Anna, Emma, Boglárka, Lili, Lilien
2014. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Katalin, Edit(h), Dóra, Erzsébet, Mariann, Zsanett.
2014. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Leila, Kata, Hanna, Daniella
2014. ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%

Ne haragudjatok, de nekem ezektől a mostani divatnevektől mindjárt szülési fájásaim lesznek... :D Zsüliett - Fásy Zsülike? :D Dominikai Köztársaság? Pöttöm Panna? Zsanettről a rendőrök jutnak eszembe... Leila meg mint valami háremhölgy. o.O

Na szóval, nekem a pociban lévő kisbaba Anna Izabella lesz. Szép, régies, tisztán csengő, nem giccses, királynők nevei voltak.

2014. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Miért kell más neveit kritizálni? És kit érdekel egyáltalán hogy királynők nevei voltak?? Ennyi erőből Erzsébet is lehetne, mert az is "királynői név". -.- Szerintem például az általad kiválasztott nevek nem tetszenek. És? Pff..
2014. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%

Az Erzsébet is szép!

Mégse valami kutyaneve legyen már...

2014. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

Mindenki maga dolga hogy milyen nevet ad a gyerekének! Nem gondoljátok? Amúgy is eltértetek a kérdéstől!

Szerintem legyen michaela(mikáéla) romina misell

2014. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Ja, szerintem meg Rihánna vagy Britniszpírsz! -.-"
2014. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Csodálatos, biztos értékesebb ember lesz, amiért királynők neveit kapja. KIRÁLYNŐKÉT, értitek, nem holmi pórias Dominikát.
2014. ápr. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!