Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha egy 14 éves lány terhes...

Ha egy 14 éves lány terhes lesz, akkor mi a helyes döntés szerintetek? Ha a ti lányotok lenne terhes ennyi idősen, mit javasolnátok neki?

Figyelt kérdés
Ha a fiatok lenne az apa, akkor mit szeretnétek hogy a lány tegyen?
2013. máj. 21. 15:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen abortusz. 14 évesen komoly bajai lehetnek egy gyermek kihordásától, szülésétől, rámehet az egészsége.
2013. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
Ebben az esetben az a legjobb megoldás, hogy elveteti.
2013. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
36%
Ezt nem lehet addig megmondani amíg nincs az adott helyzetben a szülő. Nem tudom remélem annál jobban neveltem a gyerekem, hogy 14. évesen nemi életet éljen.
2013. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
25%

14 évesen hogy lesz terhes egy normálisan nevelt GYEREK?

Szkeptikus vagyok. Hiszem, hogy vagyok olyan jó, nyílt, őszinte anya, aki ha már a normális szexuális életről nem tudja meggyőzni, legalább védekezni meg tudja tanítani a gyerekét.

2013. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
35%

Ezt a kérdést nem lehet általánosságban megválaszolni, mert ez nem egy "általános szituáció".


Nekem 3 lányom van. Őszintén remélem, hogy közük nem sok lesz fiúhoz ennyi idősen.

Én 17 évesen csókolóztam először és nem maradtam le semmiről... sőt.


Remélem érdekli majd őket annyi minden, hogy nem a fiúzás lesz a fő elfoglaltságuk.


Mindemellett maximálisan fel fogjuk őket világosítani, hogy "véletlenül" ez ne történhessen meg.

2013. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%

Abortusz. A lány sem testileg, ám lelkileg nem érett az anyaságra, a fiú szintén nem.

OFF Magyarországon 14 év a beleegyezesi korhatár, ami azt jelenteti, hogy a törvényalkotók szerint normalis dolog, hogy egy ennyi idős gyerek szexel. A szex "mellékhatása" pedig a terhesseg, mert egyenlőre 100 szazalekos védekezés nincs. Igy ez nem csak nevelés kérdése. Amúgy jelenleg a gyerek dönthet, ha o akarja/nem akarj a terhességet, a szülők meg igen, a gyamhatosagi minden esetben a gyermek akarata szerint dönt. Hollandiában pl a szulo döntése számít, mindegy, hogy a gyerek mit akar, ha 16 év alatti.

2013. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
67%
Mindenképpen az abortusz mellett döntenék!
2013. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%
Abortusz.
2013. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
Lányomnak az abortuszt javasolnám, ha fiam lenne, akkor az idegen lányra nem erőltethetném a döntésemet. Ha bevállalnák a gyereket és rendesen nevelnék, akkor fizetnénk rendesen, és a gyerkőcöt is rendszeresen szeretném látni.
2013. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
24%

Megtartanank es en felnevelnem hiszen csoro gyerek nem tehet rola hogy osszejott joga van az eletre.

Persze lanyom megkerdeznem o mit szeretne.

Volt mar 14 eves kismamank itt es testileg nem volt gond

A babat a nagymama gondozta.

42 eves 3 lanyos anyuka

2013. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!