Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Átlagos hétköznapi lány...

Átlagos hétköznapi lány neveket keresek?

Figyelt kérdés

Vezetéknév független kérdés.

Mi a véleményetek a Vanessza névről?

Azért ide irok mert itt sok neves kérdést láttam, ne kicsi babát képzeljetek el hanem 20 év körüli lányt.

Köszi!


2014. ápr. 30. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Hat a Vanessza se nem átlagos, se nem hétköznapi.....
2014. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én egy 6 éves kislányt ismerek, aki Vanessza, nekem közepesen tetszik.

Átlagos nevek: Réka, Kinga, Erika, Renáta, Csilla, Adél, Anna, Emese, Anita, Rita, Zita - ezek mind illenek egy 20 éves lányhoz.

2014. ápr. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de nem nagyon tetszik a Vanessza. Külföldiként sem adnám. A Melissza valahogy szimpibb a hasonló nevek közül.
2014. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Utóbbinál gyakoriság - már ha ezt jelenti nálad az "átlagos, hétköznapi" szerint is kereshetsz. Vagy megézheted itt is a statisztikákat, bár csak 2000-től:

[link]

Vagy itt több lista, köztük 1998-ból:

[link]


A Vanessza egyébként egyáltalán nem gyakori, bár nem is extra ritka. Az én ízlésemnek nem jön be a külföldies név magyar írásmóddal, de azért nem ciki, hordható.

2014. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A lényeg az lenne hogy semmi érzést ne váltson ki az emberekből, max azt h átlagos név.
2014. ápr. 30. 13:47
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
a Vanesszáról nekem egy dolog jut csak eszembe, és az a barna színnel összeköthető, ez van... meg az, hogy anyuka azt hiszi, a külföldi név milyen menő, nálam inkább az ellenkező hatást váltja ki. Egyszerű? Az Anna, az egyszerű és nagyon tetszik, ha lenne Anna lányom, nem is hagynám, hogy becézzék, mert önmagában gyönyörű.
2014. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a Vanessza nagyon nem átlagos. Az átlaos nevek pl: Zsuzsa, Krisztina, Ágnes, Mónika, Ildikó, Dóra, Katalin, Nóra, Andrea, Judit, Melinda, stb.
2014. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én sok Vanesszát ismerek, fel sem merült h nem átlagos...na mindegy.

Az Anna tetszik, de a hugomat is igy hívják, ezért azt nem akarom.

2014. ápr. 30. 14:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Petra
2014. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A Vanessza nekem nagyon tetszik, de sokakból vált ki negatív érzést, és sokak szerint cigányos. Úgyhogy ha az a cél, hogy senkiből semmit, akkor ez nem jó.


Szerintem a legsemlegesebb név a Kata. :D De nem fogsz ilyen nevet találni, mert ha más nem, akkor (a gyakori és átlagos neveknél) mindenkinek eszébe fog jutni ilyen nevű ismerőse, akit kedvel vagy utál. Nevet akarsz változtatni? Megírod, hogy mi a mostani, akár privibe?

2014. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!