Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, egy lány lehet "szexis"...

Fiúk, egy lány lehet "szexis" hétköznapi viseletben is, amikor pl. egy sima farmer, pulcsi kombináció van rajta?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet
2014. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogyne.
2014. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szexiség a kisugárzásnál kezdődik. Ha benned meg van, akkor hidd el, teljesen mindegy lesz miket veszel fel.
2014. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezzel a kisugárzás dologgal kapcsolatban szkeptikus vagyok, mert mindenki ezzel dobálózik, közben meg senki sem tudja megmagyarázni, hogy mit jelent... Én nem hiszek benne, legalábbis addig, amíg valaki kézzelfogható magyarázatot nem ad arra, hogy ez mit takar.
2014. jan. 21. 17:29
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat, jár a zöld kéz.:)
2014. jan. 21. 17:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet persze. A kérdezőnek meg igaza van a kisugárzással kapcsolatban , olyan Columbo felesége , mindenki hallott már róla , de senki nem látta még..
2014. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Igen, lehet szexis valaki farmer+pulcsiban is.


A kisugárzást meg nehéz lenne szavakba önteni. Arról szól, hogy az illető hogyan viselkedik. Nagyrészt annak a kivetülése, hogy ő maga hogyan gondol önmagára, jól érzi-e magát a saját bőrében, elégedett-e önmagával. Ha vidám és ki van bákülve magával, az valahogy látszik az embereken. Főleg talán az arcukon, de bizonyára a mozgásukon, testtartásukon is, a hangszínükből és a szavaikból is lejön. Ezt érezni fogod, ha találkozol ilyen emberrel. Nem tudom, hogy tanulható-e, erre én is kíváncsi lennék... de talán így van valami elképzelésed, mit értünk kisugárzás alatt.

2014. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ruha nelkül is:))
2014. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7-es, ez egy egész jó meghatározás volt, köszönöm.:)
2014. jan. 22. 16:46
 10/10 Dj Bax válasza:
persze egyértelműen főleg ha jól áll rajta jól testhezálló az a farmer
2016. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!