Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A második baba születése is...

A második baba születése is olyan elementáris, felforgató esemény, mint az elsőé?

Figyelt kérdés
Nem csak a szülésre magára gondolok, hanem utána a család további életére is.
2014. ápr. 30. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha belegondolok igen. Hisz az egyke gyerkőcnek testvére lesz, ami már önmagában hatalmas változás.
2014. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, nálam nem.

Viszont a maga gyerek: elementáris és felforgató :)

(mondjuk én az elsőt sürgősségi, altatásos császárral szültem, a másodikat meg progival, lehet, hogy ezért érzem így)

2014. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk igen. Ő is egy új élet, egy "új" baba, ráadásul ott a nagyobbik, sok-sok új és kellemes, szívet melengető élethelyzet!
2014. ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen...és könnyebb is (általában), ami még szebbé teszi! :-)
2014. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abszolút. Azon kívül, hogy már tapasztaltabbak vagyunk, ugyanúgy gyönyörű látni, ahogy fejlődik, meg persze ugyanúgy felforgatja a család életét! (természetesen jó értelemben) :)
2014. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Egy új kis élet.
2014. máj. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, nálunk nem így volt sajnos.

Már a terhességem sem érdekelt annyi embert, mint az elsőnél. Az idő is gyorsan repült, mert a másfél évesemmel kellett foglalkozni. Nem volt alkalmam arra, hogy várjam a következő uh-t, mert kettőt pislantottam és már mehettem is újra. A szülés után sem gratuláltak annyian, látogatni meg már csak a család jött. Szomorú is voltam emiatt, hiszen ő is a mi gyerekünk, miért nem érdekel senkit amikor az elsőért úgy odavoltak... Na mindegy, már túltettem magam rajta. Nekem mindkettő ugyan olyan fontos volt és fontos ma is.

Még a család életével kapcsolatban. Közel sem forgatta fel annyira az életünket, már tudtuk mire számítsunk. Szülés utáni depresszióm sem lett. Hamar összehangoltam a két kicsi napirendjét, így könnyebb volt tervezni.

2014. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!