Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki esemény utáni tablettát...

Aki esemény utáni tablettát vett be és még is terhes lett annak a babájával vol valami baj? Fogyatékos, vagy bármi más? Most ettől félek h ha terhes vagyok mégis akkor lessz-e valami baja. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 06:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos már, hogy terhes vagy? :O
2013. jan. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős mesélte egyszer nem tudom totál pontosan leadni meg h tényleg ez volt-e annak az oka de elmesélem azért...

ő nekik is kiszakadt a gumi és bevette ennek ellenére teherbe esett...olyan 5-6 hetesen ment el dokihoz aki meg is állapította de nem tartotta meg mert azt mondta neki a nőgyógyász h olyan erős hormont vett be h arra nem tanácsos...szóval nem tudom h ez így van-e vagy csak nem akarta amúgy sem megtartani az passz... de már hallottam ezt is azt is...h nem lesz semmi gond belőle de olyat is h tényleg komoly problémákat okozhat...a lényeg h ha terhes lettél mégis és mész orvoshoz mindenképp említsd meg neki ezt a dolgot és hidd el majd ő ellát tanácsokkal... sok szerencsét hozzá :)

2013. jan. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha terhes maradtál valószínű késöbb vetted be az esemény utáni tabletátt van egy bizonyos idő ami után már nem ér semmit azt hiszem 72 óra? nem vagyok biztos benne.
2013. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem okoz semmi bajt.
2013. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!