Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 volt egy kis baleset,...

14 volt egy kis baleset, Másnap 15-én kb rá 17 ora mulva bevettem egy esemény utánit, tegnap ota sürü krémes folyásom van, szédülök, néha-néha szurkál a petefészkem lehet a beágyazódás jele?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 18:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek! köszönöm! Fontos lenne
2013. jan. 20. 19:05
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

Remélem ez csak vicc.

Eseményutáni mellett is lehet teherbe esni csak kisebb eséllyel.

2013. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt tudom jól! épp ezért kérdeztem h általába szokott-e ilyen lenni a terhes nőknél ez a fehér krémes folyás,meg szédülés.14 történt most 20 van lehetséges h ilyen hamar jelentkezik a tünet?
2013. jan. 20. 19:10
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Csak bebeszéled magadnak de meg is érdemled, neked még a játék babákkal kellene játszanod.
2013. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem tartom valószínünek. A tabletta is bezavarhatott a hormonokba.
2013. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Drága 4. válaszoló honnan tudod hány éves???? sehol nincs írva!!!!! Értelmes személyiség lehetsz te is h válaszolni értelmesen luxus csak piszkálódni tudsz...ez sajnos ha óvszerrel védekezel előfordul azért van az a tabletta!!!!!

Kérdező!

Én úgy tudom ha 24 órán belül veszed be akkor 86%esély van arra h nem leszel terhes ha utána akkor talán már csak 50 vhol olvastam...De amúgy lehet csak az aggodalom játszik veled azért érzed magad így...ilyenkor nem igazán érzel ilyen tüneteket elég erős hormon gyógyszert vettél be. De ettől időben kell megjönnie sőt még 1-2 nappal talán hamarabb ha jól tudom...sajnos tényleg van olyan h ennek ellenére is teherbe eshetsz de erre szerintem ne gondolj mert az idegeskedéstől késhet is a menzid meg beképzelsz hozzá plusz tüneteket...és amúgy meg a beágyazódás nem a 6. napon történik szerintem ahhoz is még korai lenne...csak nyugi kicsi az esélye h terhes lennél :)

2013. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! :) Köszönöm Szépen a normális,és megnyugtató válaszodat,és azt is h kivédtél ! Vannak még itt rendes emberek! Hisz azért ir ide más is h normális választ kapjon bármilyen kérdésben....nem azért h lehurrogják..-.-. 5. megyek vissza ultrahangra majd ott Kiderül mivan... de remélem neked lessz igazad és csak ráfeszülök :S Amugy 21-éves vagyok....már nem babázok sajna ;) Max majd a sajátommal ha ugy alakul mert tuti nem vetetek:)
2013. jan. 20. 19:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy éppen peteérésed van?
2013. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6. vagyok...hát bökte a csőröm az a válasz amit adott...semmit nem tud a háttérből és szemétkedik...nem szeretem az ilyen embereket, biztos a tökéletes életébe nem fér egy ilyen bele...de azért kíváncsi lennék ő meddig babázott :P

Amúgy meg ha még csak most vetted be a bogyót feleslegesen mész ultrahangra semmi nem fog látszódni...meg kell várd a menzidet és ha netán késne nem jönne meg pár napon belül amikor kellene tesztelj és utána menj ultrahangra....talán már akkor tud vmit mondani általában 4-5 hetesen még csak megvastagodott nyálkahártya látszódik vagy csak petezsák ha terhes is vagy...várj még a dokival :) csak tényleg ne görcsölj rá attól nem lesz jobb kitartást :)

2013. jan. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat:) Kedves utolsó igazad van! Amugy a doki mondta h 3 hét mulva menjek vissza ami 5-re esik.Sziont ma reggel óta barna folyásom van:S...miért lehet ez? másnál is volt ilyen?Mellékhatás?
2013. jan. 21. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!