Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék örülni és nem...

Hogyan tudnék örülni és nem aggódni? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyobb problémám ne legyen az életben. :)

Szóval az a helyzet, hogy végre másfél év után eljött az az idő, hogy újra elmehessek a férjemmel két napra horgászni. Nagyon-nagyon vártam már, most mégis félek. Aggódom, hogy a másfél éves pici lányom, hogyan fogja viselni a hiányomat, nem voltunk még külön egy éjszakát sem.

Anyukám fog vigyázni rá, itthon fognak aludni. (Együtt lakunk). Napi szinten találkoznak, imádják egymást, nagyon jól tudja kezelni Anyum a lányom, mégis aggódom. Eddig nem nagyon tudta más elaltatni este, igaz nem is volt rá szükség, hisz mindig itt voltam. Az éjszakát nagyjából átalussza, ritkán ébred fel, de akkor cumival vissza is alszik. (Legalábbis nekem)

Nálatok mikor jött el ez az idő, és hogyan viseltétek?

Annyira örülök, hogy végre én is "szabira mehetek" picit, de mégis bennem van a félelem, és gondolom bennem is lesz, amíg nem jön holnap este a telefon, hogy minden gond nélkül elaludt a picúr.

Egyébként fél órán belül itthon tudok lenni, ha nagy gáz van, de remélem nem lesz rá szükség.

Meséljetek, nálatok hogy alakult az első külön töltött éjszaka/hétvége?


2014. máj. 1. 06:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Már félévesen ráhagytam anyukámra a kislányomat. Igaz, hogy nem szoktattam ahhoz, hogy csak velem maradjon meg. Másfél évesen már éppen ideje, hogy rábízd másra is. Főleg, ha anyukád veletek él és a pici ismeri is.
2014. máj. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először 4 hónaposan vigyázott rá az egyik mami, mert lagziba kellett mennünk. Utána bevezettük,hogy 5-6 hetente min. egy éjszakát valamelyik mamánál alszik. Sosem volt baj! Két éjszakára még nem hagytuk itthon, de csak azért, mert amikor mentünk volna wellnesselni, akkor kezdte a bölcsit és pár hétre nagyon anyás lett, így vittük magunkkal. Akkor nem mertem itthon hagyni,mert elég messzire is mentünk.

De egyébként sosincs semmi baj a mamiknál. Sőt, ott talán még jobbat is alszik. Meg hát ha pici gond, akkor megoldják. Mégis csak felneveltek 4 gyereket valahogy! :)

2014. máj. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, ment a zöld pacsi! :)

Az az igazság, hogy nemrég hagytuk csak el szopit, valószínűleg ezért is nagyon anyás a lányom. És ezért nem hagytam egyedül eddig éjszakára. Sokáig ébredt éjjel sokszor és csak azon tudott visszaaludni.

Mindenesetre próbálok nem aggódni és élvezni a pihit. :)

2014. máj. 1. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!