Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt, hogy becsúsz...

Miért hiszik azt, hogy becsúszott babának nem lehet örülni? Ha azt mondom imádom, miért gondolják, hogy hazudok?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok,6,5 éve együtt vagyunk a párommal,külön lakásban élünk,autónk van,lediplomáztunk.1-2 év múlva szerettünk volna babát,de a párom már 3 éve is,ő nagyon családcentrikus.Dolgozunk/én most nem/mindketten,biztos anyagi és családi háttér."Becsúszott" a baba,már megszületett egy hónapos,mindketten nagyon örülünk/örültünk,imádjuk,az életemet adnám érte,abortusz fel sem merült egy percig sem,iszonyatosan boldogok vagyunk.Mégis akik tudják,hogy nem terveztük kimondottan azt hiszik,hogy nem szeretjük,és csak hazudunk,ha azt mondjuk imádjuk stb.Miért van ez?
2012. aug. 12. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Mi lenne, ha tőlük kérdeznéd meg?
2012. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Miért hiszed, hogy ezt gondolja bárki is? Egyáltalán miért gondolod, hogy bárkit is érdekel, hogy terveztétek-e vagy sem? Megszületett, egészséges, szeretitek, boldogok vagytok. Nem mindegy, hogy ki mit gondol?
2012. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ezt csak te látod bele a dologba. Vagy miben nyilvánul meg?
2012. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hogy is gondolhatnak ilyen butaságot !


Próbálj meg ne foglalkozni azzal ,hogy valaki ezt gondolja

!


Majd idővel rájössz,hogy mennyire nem az a lényeg,hogy másoknak megfeleljünk és bizonygassuk amiben ők kételkednek,örüljetek továbbra is a picinek,annyira jó volt olvasni a soraidat,olyan boldognak tűnsz !

Egy két gyermekes örökbefogadó anyuka vagyok,emlékszem én mennyire izgultam mikor először vittem az első gyermekünket a környéken babakocsival sétáltatni,hogy ki mit gondol,mit kérdez majd,aztán annyira tündérek voltak az emberek végül,velem örültek.


Idővel majd aki most kételkedik,hogy nem örülsz a picinek belátja majd,hogy nagyonis örültök és jó helyre került a babátok szerető szülőkhöz.

Az én gyerekeimet is imádom,pedig nálunk is teljesen kiszámíthatatlan volt,hogy mikor érkeznek :-D !Egyik nap még dolgoztam,másnap vittem haza a babámat .

2012. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Miből gondolod ezt?

Különben meg tökmindegy, hogy mit gondolnak. Ti tudjátok az igazságot, senki másnak nem kell megfelelnetek.

2012. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
MERT gyökér irígy emberek,nem örülnek a boldogságotoknak....ne is pazarolj rájuk 1 percet sem hagy forrjanak a saját levükben!!!!
2012. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Szard le hogy ki mit gondol már elnézést. Nekem is "becsúszott" gyerekem van és -tudom közhelyesen hangzik-de az életemnél is jobban szeretem. Egészséges, mindene megvan, boldogok vagyunk. Kell ennél több?
2012. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz mások véleményével. Senkinek semmi köze hozzá. Viszont ha zavar mások véleménye, ne mondjad, hogy nem most terveztétek, ez végképp nem tartozik senkire.

Ti örüljetek a babának, szeressétek nagyon és ne foglalkozz senki mással.

2012. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Évek óta együtt vagytok, tehát nyugodtan lehetne tervezett is a babátok. Miért kell azt mások orrára kötni, hogy "csak becsúszott"? Nehogy szégyellned kelljen, hogy gyereket szültél! Minket 6 év után folyton azzal basztattak a rokonok és a szomszédok, hogy mikor jön már az utód? Nem tudták, hogy minden egyes kérdéssel tőrt szúrtak a szívünkbe, mert nagyon-nagyon akartuk, de nem akart sikerülni. Na de miért is kössem mások orrára a problémánkat? Ez csak kettőnkre tartozik. Így mi azt találtuk ki, hogy a kérdésekre jéghideg nyugodt arccal azt mondjuk, hogy mi egyáltalán nem akarunk gyereket. Hogy belülről sírunk, ne lássa senki. Nem kell a szánalom, meg a pletyka, hogy jajj, szegények, meg a havi kérdezősködés, hogy még mindig semmi?. Így lassan leálltak a nyanyák a témáról. Aztán amikor végre kopogtatott a gólya, akkor meg jöttek a rosszindulatú megjegyzések, hogy hát "nem is akartak gyereket, és nem becsúszott nekik?" Engem ez inkább mulattatott. Legalább megtudtuk, kivel hányadán állunk. Látszik, ki az, aki velünk örül, és ki az, aki kárörvend, nem tudván azt, hogy mi 10 centivel a föld fölött járunk, hogy szülők lettünk. Meg a szomszédokat/rokonokat leszereltem azzal, hogy emelt fővel közöltem: "nehogy már magyarázkodnom kelljen amiért 35 évesen gyereket vállaltunk egy házasságba!!! Így döntöttünk, ketten döntöttünk így és kész! Boldogok vagyunk családként, féltjük, óvjuk gyermekünket, imádjuk őt. részemről téma lezárva!" Megjártuk a hadak útját, míg babánk lett, nálunk boldogabb párt nem nagyon látott még a Föld. Csak ez számít. Jó babázást, jó egészséget! 4. válaszoló: örülök nektek, még így ismeretlenül is. Jó volt olvasni a kommentedet. Jó anya leszel/vagy! Jó egészséget a családodnak!
2012. aug. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyobb élvezet nyilván nem jut annak, aki lepontozta a tök normális válaszomat...
2012. aug. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!