Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti bevállalnátok egy belföldi...

Ti bevállalnátok egy belföldi utazást 34-35 hetes várandósként? Kb 100 km, autóval.

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 14:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
igen,ez azért nem akkora táv..pláne autóval..
2014. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
uh..én 34. hetesen fogok hazamenni Magyarországra eladni az automat, 1500km oda, 1500km vissza... 100 km nem távolság. Nekem eszembe se jutott, hogy ne menjek haza 34. hetesen. De ha benned rossz érzést kelt, vagy félsz az uttol akkor inkább ne menj.
2014. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2014. febr. 7. 14:15
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem lesz 40 centi hó, vagy ónos eső, esetleg nagy köd vagy 80-100 km/h-s széllökés, akkor minden további nélkül. Én ettől nagyobb távokat is megtettem terhesen, nem lett semmi baj. :)
2014. febr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%

Én nem, de én általában elég parás vagyok.

A fene akar visszaautókázni, ha megindul a szülés előbb...

Főleg, ha van fogadott dokid.

2014. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%
2. vagyok, nekem eszembe se jutott, hogy bármi történhetne az uton..bár én nem sokat szoktam morfondirozni, hogy mik történhetnek.. amitöl elöre kicsit tartok, hogy baleset lesz az uton, nem fogok tudni haladni és nem érek idöben Pestre. (Franciaországbol indulok, Svájcon, Ausztrián, Németországon keresztül..a gumik jok az auton, holánc van, pléd, kaja, lesz autoban, plsuz egy benzines kanna :D és remélhetöleg 16 ora alatt otthon leszek)
2014. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Ennyit be, ha nincs nagy hó vagy nem jeleznek előre nagy havat. Én 38 hetesen még bejártam dolgozni az 50 km-re lévő munkahelyemre busszal.
2014. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
én nem. de nem azért mert félnék, h megindul a szülés. valahogy éreztem, h nem fogok korábban szülni és így is lett. azért nem vállaltam volnabe, mert a 3. trimeszterben nekem már nagyon macerás volt megteremteni a komfortérzetet. sűrű pisilés, hátfájás miatti gyakori pózváltás, polcolás nélkül zsibbadó láb stb. csak akkor vállalnám be, ha ott vmi szuper dolog vár rám, jól érzem magam és feltölt energiával és elfeledteti az út nehézségét. hacsak macera meg kényelmetlenség az ottlét is és ráadásul nélkülem is megoldható, akkor nem. le lehet pontozni,h nem voltam elég trendi kismama, de ez van :)
2014. febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%

En repülöztem 34 hetesen.

Sokan azt mondtak, hogy nem fognak felengedni.Pedig de :)

2014. febr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
nem hiszem, hogy bárki is lepontozna, azért mert az egyik kismama igy a másik meg ugy csinálná. a legfontosabb, hogy a kismamának hogy a jo. a válaszokba igazán nem lehet belekötni, ezt mindenki maga tudja, hogy mit, hogyan vállal az utolso idöszakban.
2014. febr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!