Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi történik a párommal? Mit...

Mi történik a párommal? Mit tudnék tenni hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok. Én 24 a párom pedig 34 éves. Harmónikus volt eddig a kapcsolatunk, kisebb-nagyobb veszekedésekkel. Nagyon szerettünk volna már kisbabát, sokat tervezgettünk, álmodoztunk róla, de mióta állapotos vagyok azóta a párom megváltozott. Van amikor kenyérre lehet kenni, de sokszor nem úgy viselkedik ahogy kellene. Àllandoan undoknak nevez, mindenbe beleköt, ráadásul nem érti meg, hogy egyenlőre nem szeretnék szexuális életet élni, mert féltem a babát és nem viselném el, ha ez miatt lenne baj. Már terrorban tart a szex miatt és állandoan ráakar kényszeríteni és sokat veszekszünk ez miatt is. Sőt, ő közölte velem hogy 3 hónapos koráig biztos nem fofja megfogni a babát. De mindig azt mondja rá, hogy "azt a gyereket" ...mintha egyedül csináltam volna... Mit tudnék tenni? Sokszor olyan mintha ő nem is várná a picit :(
2014. máj. 2. 06:36
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Meg kell szoknia az új helyzetet. Ha szexelni nem is, más dolgokat lehet csinálni, azêrt vannak neki igênyei :) az ên párom is azt mondta, hogy õ aztán nem fogja meg míg pici lesz, mert õsszetõrik az a pici baba, aztán szülês után a szülêsznõ belenyomta a kezêbe, kênytelen volt megfognia :)
2014. máj. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Ez most komoly?

Te kerek-perec kijelented, hogy nincs szex, aminek gondolom orvosi indokoltsága nincsen.

Aztán meg csodálkozol, hogy behülyül a pasid?

Még meg sem született a gyerek, és a pasidnak máris negatív érzelmek társulnak a gyerekhez...

Gondolkodj kicsit, szivem!

2014. máj. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaza van a parodnak. Valószínűleg tényleg undok vagy a hormonok miatt. Ráadásul rendkívül ritkán van orvosi indoka a szextilalomnak, tehat szinte biztos, hogy szexelhetnetek. Ha igy folytatod, siman végezheted egyedulallo anyaként.....
2014. máj. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Még csak 9 hetes az a bébi és máris közétek állt, máris lapátra került a párod miatta.

Miért vagy undok a pároddal?

Persze nem kényszeríthet rá a szeretkezésre, de te miért zárkózol el, neked nem hiányzik?

2014. máj. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miêrt lettem lepontozva?! Azêrt mert nem flegmáztam a kêrdezõvel?
2014. máj. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Ha külön nem mondta az orvos, hogy tilos a szex, akkor amiatt az égvilágon semmi baja nem lesz az embriónak.

Ha meg elmegy, akkor genetikai rendellenesség állt a háttérben, szextől függetlenül.


Szexről letiltott pasi (aki tudja, hogy nincs rá alapos indok) nem csodálom, ha feszült lesz. Ráadásul a gyerekkel takarózol, persze, ohgy felé irányul a dühe.

2014. máj. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

A páropm egy tündéri, imádnivaló férj, apa, de ha nincs meg a rendszeres szex (kétnaponta legalább), akkor kezd elviselhetetlen lenni. Tudja, és igyekszik kezelni, de nehezen megy.

Ha nincs orvosi indoka, szexeljetek, ha van, akkor elégítsd ki más módon. Igaza van az előttem szólóknak, a feleség, a nő szerepét máris háttérbe szorítod, mert anya leszel. Ne tedd!

2014. máj. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

" Meg kell szoknia az új helyzetet. Ha szexelni nem is, más dolgokat lehet csinálni, azêrt vannak neki igênyei :) az ên párom is azt mondta, hogy õ aztán nem fogja meg míg pici lesz, mert õsszetõrik az a pici baba, aztán szülês után a szülêsznõ belenyomta a kezêbe, kênytelen volt megfognia :)"


1. Még semmiféle új helyzet nincs, amit a férjnek meg kéne szoknia!

2. A kérdezőt azzal bünteti a férje, hogy kijelenti, nem fogja meg a gyereket. Válaszul a kérdező szexmegvonásos büntetésére!

2014. máj. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
inkább az a kérdés, mi történik veled?
2014. máj. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!