Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek a nevek neccesek majd a...

Ezek a nevek neccesek majd a gyerekeimnek?

Figyelt kérdés

Ada,Leonidas,Roxána,Edward(Edvárd),Roni,Krisztofer,Félix,Amanda,Stella

Persze nem azt kérdeztem hogy ki melyiket adná a gyerekeinek mert ott nagy eltérések vannak.Hanem azt hogy ezektől a nevektől nem lenne senki gúny tárgyává-e?(nem biztos hogy 8 gyerekem lesz hanem ezek a nevek jöhetbek szóba)


2014. máj. 2. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az Ada, Roxána, Amanda, Félix szerintem teljesen jók, a Stella furcsa nekem, a Leonidas, Edward, Roni, Krisztofer nevek kicsit neccesek, ValóVilág, Alkonyat jutnak róla eszembe, ezeket hanyagolnám.
2014. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ada, Roxána, Krisztofer, Félix teljesen hétköznapi nevek, Roni Veronikaként vagy Ronaldként szintên.


A többi az necces valóban.

2014. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ValóVilágot és Alkonytot sem nézek de ha még is arra fogná valaki a név választásomat akkor van egy kis történetem arról hogy mért ezeket választottam.Meg ha csak ez a gond velük mire gyerekem lesz nem lesz divat az alkonyat és remélem a ValóVilág sem.:D
2014. máj. 2. 12:37
 4/12 anonim válasza:
0%
mért nem választasz Magyar nevek közt is vannak szépek Árpád, Hunor, Bogdán, Kázmér,Zakariás,Musztafa
2014. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vannak köztük olyan nevek, amik igen is olyan nevek, hogy furán néznének rád is, meg a gyerekre is, hogy úristen, mennyi esze volt a szülőnek, hogy ilyen nevet adott a gyerekének. Persze ízlések és pofonok, de a Leonidas, Edvárd, Krisztofer, hát...vannak sokkal jobbak is.

Az Ada, Roxána, Félix, Amanda, Stella, teljesen átlagos nevek, van több ilyen nevű egyén is a környezetünkben, de a többi, ne is haragudj, de elég gáz nevek. Bár személy szerint a Stella nekem nem tetszik, mert akit ismerek, azt is úgymond a sörrel cikizték. De ettől még sokkal általánosabb és elfogadott név, mint egyik-másik, amiket írtál.

2014. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Meg még meg beszélem majd a párommal is és majd ő döntő véleményt add.
2014. máj. 2. 12:40
 7/12 A kérdező kommentje:
A Stella tényleg nem a legjobb választás. De ismerek Krisztofert Ronit és Edvárdot is nem tudom hogy volt e gond a nevükkel de szerintem jól állt nekik. Félixet,Adát,Amandát,Roxánát,Leonidást nem ismerek szépen hangzanak a Roxánát kivéve. De ismerek Leonardot ami kicsit hasónlit a Leonidashoz és neki sem volt gondja vele. De köszi hogy elmondtátok a véleményeteket.
2014. máj. 2. 12:50
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es vicces vagy! :D Musztafa mint ősi magyar név. :D
2014. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Leonidas, Edward, Krisztofer semmiképp, a Roni becézésként jó lenne.

Amúgy meg ne hidd, hogy 20 év múlva már lecseng ez az Alkonyat és Való Világ láz. Az emberek konkrétan valóban nem fognak emlékezni rájuk, viszont ezek a gyerekek akkorra nőnek fel és az utcán több tucat Erward és Izabella fog szaladgálni.

2014. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A gyerekeket a kortársaik az óvodától kezdve a középiskola végéig szokták csúfolni (tehát nem számít, hogy 20 év múlva ez már senkinek sem jut eszébe, ha nem akkor kezdik el miatta csúfolni, cikizni). Ha most vàrsz babát akkor sajnos az óvoda kezdésig nem csengenek le ezek a valóságshowk és filmek. Márpedig a gyerekek kegyetlenek tudnak olykor lenni. Te lehet hogy nem emiatt választottad ezeket a neveket, mert az említett műsorokból tetszettek meg, de ez a gyerekeket nem zavarja majd abban hogy gúnyt űzzenek egyikből másikból.
2014. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!