Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hülyeség lenne videoblogot...

Hülyeség lenne videoblogot készíteni a leendő gyerekeimnek? Főleg szülők véleményét várom, de bárkiének örülök.

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy videoblogot készítenék a leendő gyerekeimnek, megmutatnám nekik a napjaim, a barátaim, a családomat (akik az ő családjuk is), minden nap rögzítenék egy max. 5 perces kos anyagot egészen az oskoláskorukig, hiszen az ovira nem nagyon emlékezhetnek. Nagyon gyorsan változik a világ, a tesómmal mi is élvezzük szüleim/nagyszüleim történeteit, meg külön poén lenne megmutatni pl. a most még komolytalan, csajozgatós öcsémet... :D

Mit gondoltok? :)

19/l


2013. dec. 29. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet, de nem kellene minden nap. Mire megszületnek és vissza tudják nézni, elég sok gyűlne össze.


Mi a babát videózzuk, azt visszanézni a nagyszülőknek és nekik is élmény.

2013. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Valószínűleg nem is tudnék minden nap olyat mondani, ami őket èrdekelné.
2013. dec. 29. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem errol negativ tapasztalatom van.

Barátnőm készített ilyen videot a lányának. Terhesség 3.honapjatol, mert kiderult teljesen veletlen, hogy rákos.

Nagyon maga alatt volt es vegul belevágott egy ilyenbe. Mindennap mesélt magáról, az életéről. Fényképeket mutatott es együtt keszult a lányával a fogadására (marmint a lányának a fogadasara).

A terhesség utolso 2 hónapjában mindennap 4-5 meset olvasott.

A férjével megbeszeltek, hogy Mik az elképzeléseik a gyereknevelesrol es arrol is beszélt a videóban. Pl.fogd meg apa kezet az utcán, ne szaladgalj a boltban, stb.

Rengeteg videó keszult es mai napig ezt nézi a lánya. Szinte mindennap, foleg alvás előtt a meseket.

A barátnőm szülés utan 4 hónappal halt meg. Sajnos a kezelések nem sokat ertek. A vegen mar nagyon szenvedett.

Most 4,5 éves a kislánya es nagyon hiányzik neki az anyukája.

Mindig rajzol neki valamit, sokat beszél róla. Nagyon szereti őt, meg igy felig ismeretlenül is.

2013. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, utolsó :( Igazából miközben olvastam, nem tudtam eldönteni, hogy hogy a jobb a kisgyereknek: ha van valami kapaszkodó az anyához, ami viszont minden nap eszébe juttatja a veszteséget, vagy ha semmi se lenne. Azt hiszem, jól tettr az anyuka, hogy felvételeket hagyott magáról.

Reméljük az én esetemben másképp lesz és ott lehetek a gyerekek mellett én is.

2013. dec. 29. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!