Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudok nevet választani...

Nem tudok nevet választani leendő kislányomnak!?

Figyelt kérdés

30. Hétben járok, kislányom lesz.

Nem bírok neki nevet választani, egyik sem tetszik.

Vagyis tetszik a Katalin , Anina, Natasa, Polett. De nem bírom elképzelni ezekkel a nevekkel. Nem az igazi.

Segítsetek


2014. máj. 6. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
A Katalin most ritka azért, Natasa felkapott lett, Polettet nem adnám, valahogy taszít a név, lehet, azért, mert ismerek egy Polettet, és ő jut eszembe a névről :) Én meg Anina vagyok, a városunkban nem találkoztam még egy ilyen nevűvel. Szeretem :)
2014. máj. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Polli, Natasa, Lia, Maja, Véda, Nelli, Eliza, Elvíra, Teodóra, Flóra, Lili,

Vivien, Lívia,

2014. máj. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül a Natasa tetszik. A Katalinról mindig a kankalin jut eszembe, nem tetszik. A másik kettő pedig túl "idegen" vagy nem tudom, hogy mondjam, a Polettet még soha nem hallottam. Nekem tetszik a Flóra, Boglárka, Franciska, Panna. "Ismerek" valakit, akit Imolának hívnak, tetszik a neve, de egy gyereknek nem tudom elképzelni. Egy másik "ismerős" Bella, de nem tudom, hogy van-e így külön, de mindenesetre tetszik, de az Izabella és az Arabella is.
2014. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Abszolút a Natasára szavazok, nekem egyik kedvenc nevem! :) De a Polett sem rossz és lehet Pollinak becézni, ami nagyon jó! :)


Ajánlataim:

Mirabell, Mirjam, Kiara, Jázmin, Kamilla, Lea, Bella, Mirella, Blanka, Janka, Lara, Nadin, Diána, Zora, Debóra, Szonja, Noa, Szófia, Hanga, Norina, Léna

2014. máj. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Katalin gyönyörű név, elég ritka is, külföldön is ki tudják mondani.

Esetleg Anina helyett Anita?

2014. máj. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ivilicious ***** válasza:
Nekem a Polett és az Anina nagyon tetszik :) inkább a Polett.
2014. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ivilicious ***** válasza:
Ha lány lenne a pocakomban, akkor Blanka Brigitta vagy Bíborka lenne...esetleg Korina vagy Kamilla..de nagyon tetszik a Maja meg a Mia is..meg a Janka
2014. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Polla

Alíz

Annabella


Nekem az Alíz név a kedvencem. Pár éve még nem volt benne a 100 Legkedveltebb listában, de tavaly már a harmincvalahányadik volt. Egyre kedveltebb.

2014. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!