Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valami jó étvágyho...

Ajánlanátok valami jó étvágyhozót kislányomnak aki 2 éves múlt? Egyáltalán nem akar enni semmit.

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi okozza az étvágytalanságát? Nem ideges? Nem volt beteg mostanában? Bocs, hogy kérdéssel indítok de önmagában ha étvágytalan arra nekem csak annyit mondtak, hogy egy gyerek se halt még éhen. Mivel magamra maradtam ebben a kérdésben, hát hagytam nassolni. Most jobb az étvágya mint valaha, az emésztésével együtt, de ajánlani nem szeretném. Nekünk a tejföl segített vagy a húsleves, ha csak átmenetileg étvágytalan. Próbálkozz gyümölccsel, korábban mit evett szívesen? Szerintem semmiképp se erőltesd az evést.
2014. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt találtam Neked, de keress rá étvágygerjesztő címen.

2014. márc. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azaz igazság kaki problémával küzködünk. Nem tud kakilni de nem sz

orulásos hanem egyszerűen visszatartja. Van hogy 1 hét után kakil sírva.

Biztos lelki ok de ezt egy 2 éves gyerekkel h beszéljem meg?

2014. márc. 17. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy verkepet lehet h erdemes lenne csinaltatni, a hugom nem evett honapokig egy eves kora korul es vegul kiderult hogy vashianyos. Miutan ez rendezve lett visszajott az etvagya.

Miota all fenn ez az allapot? Mi az amit megeszik? Valamit csak eszik nem?

2014. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!