Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Véleményeket várok! Szerintete...

Véleményeket várok! Szerintetek melyik név lenne a legjobb a leendő kislányomnak? Vezetéknév nem lényeges, ezek közül válasszatok. Indoklást, kőkemény kritikákat elfogadok! =)

Figyelt kérdés
Na szóval...: Veronika, Izabella, Krisztina.
2010. jún. 5. 14:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

Veronika-tetszik

Izabella-ismerek pár idősebb nénit, akit így hívnak, talán ezért nemigazán

Krisztina- tiszta, tiszta gyagya, az agya- a Mézga család jut eszembe-tényleg ne haragudj!!!!!!!!

2010. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

Nekem talán az Izabella tetszik legjobban.

jól lehet becézni :)

2010. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
26%

menő nevek...hm


ha engem kérdezel akkor Veronika,de az én kislányom neve Kármen

neked hogy tetszik a Kármen név?

2010. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

14:39:

Hm... Menő? Figyelj, én nem a menőségre pályázok, hanem szép, normális nevet keresek a lányomnak.

Kármen... Nekem Carmen Electra jut róla eszembe. =) Szerintem felnőtt korában jobb lesz ez a név, nem túl fiatalos. Én nem adnám, de nem csúnya. =)

2010. jún. 5. 14:42
 5/39 anonim ***** válasza:
Nekem az Izabella tetszik a legjobban....jól lehet becézni! Pl: Iza :)
2010. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Izabella:)) Gyönyörű név:)
2010. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegyik tetszik, igaz, nem vagyok odáig a ma annyira divatos, "menő" nevekért... Talán a Veronika tetszik legjobban, bár az Izabella is jó,csak én társítok hozzá ellenszenves embert. Bármelyik nevet is választjátok végül, biztosan jól döntötök és nem lesz minden 2. kislány neve ugyanaz, mint a tiéteké :)))
2010. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

1. Izabella:)

2. Krisztina:)

2010. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

veronika

ma már ritka és szép is

az izabella sem rossz, de én nem adnám

a krisztináról nekem is a mézgáék jutnak eszembe, de ez csak a mai huszonévesekkel van így, 20 év múlva senki nem fog a mézgáékra emlékezni...

de én a veronikára szavazok!

2010. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Nekem mindhárom tetszik. Anyukám kedvence a Krisztina. Én is az lettem volna, de volt már a családban.

A Veronikát választanám.

2010. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!