Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fürdetőt használtok 9...

Milyen fürdetőt használtok 9 hónap körüli babátoknak?

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárit használtam a fiam 1,5 éves koráig.
2014. máj. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárit
2014. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárit használtam akkor, sőt még most is, pedig már majdnem 2 éves.
2014. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én is, de abban is nagy a választék. tudtok esetleg neveket írni? nekem a pezodermet ajánlotta a doktornő, receptet nem kaptam és 2500 ft-ba kerül egy nem is túl nagy tégely. gondoltam, hátha van valakinek tippje egy hasonlóan jóra de kevésbé drágára. régebben 800 fzt-os, vizes alapú gyógyszertárit használtunk, de az már nem "elég", pl nem mossa ki a hajából az ételmaradékot :)
2014. máj. 6. 12:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Fehér Babylove sensitive (Dm-es).
2014. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nivea és Gabi Édes álom, plusz a rózsaszín Gabi (nem tudom mi a neve).

Mi is gyógyszertárit használtunk sokáig, de utáltam az állagát, így váltottunk. Először nagyon keveset használtunk mindegyik fajtából, megnéztük, hogy nem érzékeny-e rá a babánk bőre, de mivel nem volt semmi erre utaló jel, így váltottunk.

Csak egy picikét teszek a fürdővizébe, felhabosítom, és ebben pancsol.

2014. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Baranka ***** válasza:
Nivea! Vay johnsons!
2014. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Én a gyógyszertári alatt a Naturlados fürdetőkrémet értem. Kb. 200 Ft-ba kerül és mindig felírja az orvos, de recept nélkül sem sokkal több.
2014. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Megint 3-as. A haját samponnal mosom (Babéval).
2014. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, a gyógyszertári alatt az Unguentum hydrophilicum nonionicumot értem. Én a tubusos változatot szoktam venni.
2014. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!