Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudvalaki ajánlani egy jó...

Tudvalaki ajánlani egy jó vaspótló készítményt két és fél éves gyermek számára?

Figyelt kérdés

Rettenetesen rossz evő, étvágytalan, egyszerűen nem lehet belediktálni semmi épkézláb, egészséges ételt. Inkább hisztizik, inkább kiköpi, de egyszerűen nem hajlandó mást megenni. Hetek óta rizsán és kekszen él, mert semmi mást nem hajlandó megenni.Régen jobb étvágya volt, ha válogatott is, de sok mindent megevett, nem volt gond vele. De most... :(

Félek, hogy vashiányos lesz, ezért szeretném megtámogatni a szervezetét, úgy olvastam, hogy az az étvágyára is jó hatással van.

A béres csepp nagyon nem vált be, még rosszabb lett az étvágya.

Néztem a Béres Vas Vitál tablettát, elég jónak tűnik, de ahogy olvasom, azt felnőtteknek állították össze. Valami hasonló készítmény két és fél - három éves gyerekeknek?


2014. máj. 6. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyerekorvosod kérdezd meg.
2014. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom vashiányos volt 3-6 hónapos koráig. Akkor neki a háziorvos aktifferint írt fel napi 2ml. Szerintem ezt Ti is kipróbálhatjátok. Gondolom nagyobb mennyiségben kell adnod. Kérdezz rá. De ez bevált. Árban is nagyon jó. :)
2014. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mi háziorvosunk a Vitacolant javasolt, de végül nem adtam a kisfiamnak, mert addigra megjött az étvágya :)
2014. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Robo Kid vastartalmú szirup, mi ezt használjuk.
2014. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Maltofer csokidrazsé.1500Ft/30 db, de folyékonyban is van.Nagyon jó a felszívódása.Lenkei Gábor-féle vitamincsaládból a Zselémackó,de van multis gumimacija, c-vit-s zseléje, és én még szoktam nagy dózisú Ca-Mg epres italport is adni 2-3 naponta.Nagyon jók, nálunk a nagyszülők hozzák ajándékba,mivel allergiás sok mindenre,s így nem lehet nagyon nasiztatni, de a vitamin az mindig jó, főleg neki.

[link]

2014. máj. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!