Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen ágyneműt használtok...

Ti milyen ágyneműt használtok 10 hónapos gyermeketeknek?

Figyelt kérdés

Milyen vastag párnát, a takaró paplan, vagy csak egy pléd?

Lehet ilyen korú gyermeknek normális ágyneműt venni? Amiket eddig láttam, és korábbról már megvan, azt kinőtte.



2014. máj. 8. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
10 hósan még a gyerek méretű ágyneműt használta, természetesen párna nélkül, az nem nekik való még. 1.5 évesen kapott egy laposabb kispárnát, 2 éves kora körül pedig rendes nagy paplant, mert akkorra lett kicsi a gyerekpaplan.
2014. máj. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
párna még nagyon nem ajánlott ilyen idös korban. Én hálózsák párti vagyok azt nem rugja le nem tekeri maga köré stb.
2014. máj. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 éves, párnája még nincs, takaró helyett pedig plédet használunk, nálunk jobban bevált, mint a paplan (nem olyan merev, jól be tudom takarni vele mindenhol). Ebből van neki vékonyabb és vastagabb is, kb. 1x1 méteresek.
2014. máj. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A hálózsákot most hagytuk el, mert elkezdett a kiságyban felállni, félek, hogy úgy lép rá, hogy megfejeli a kiságyat. Tudom, hogy nem való még neki párna, csak kérdeztem, hátha okosabb leszek. Én sem használok még párnát. A gyerekpaplant kinőtte. Vagy van nagyobb is?
2014. máj. 8. 10:13
 5/9 anonim ***** válasza:
csak egy vastagabb plédet
2014. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 19 hónaposak és mai napig hálózsákban alszanak és még fognak is míg nem tiltakoznak ellene. Ügyesebbek mint gondolnánk, szerintem nálatok sem lenne ilyen gond.
2014. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az enyém kb. 2 és fél éves koráig hálózsákban aludt (különben kelhettem hozzá betakarni), és anno nagyon ügyesen sétált benne ki-be már a levett oldalú rácsoságyából is.

Ilyenünk volt:

[link]

2014. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a H&M-ben lehet venni olyan hálózsákot, ami alul nem egyben van, hanem lábai vannak, tehát olyan, mint egy bélelt vastag pizsi. Nálunk is olyanban aludt télen a gyerkőc.
2014. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2014. máj. 8. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!