Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen szulinapi. Menu....

Milyen szulinapi. Menu. Legyen? Lent folyt.

Figyelt kérdés
7 eves.lesz a.lanyom es rendezzunk partyt ahol lesz sok gyerek es felnottek is milyen menu legyen? .levest ne irjatok koszi
2014. máj. 10. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen hidegtál jellegű svédasztalt csinálnék. Szendvicsek, fasírtgolyók, francia-, krumplisaláta, pogácsa, süti, rágcsálnivaló (ropi, keksz). Persze attól is függ, hogy hány ember. Eldobható műanyag, vagy papírpoharak, tányérok, gyerekeknek külön jelzéssel vagy színnel.
2014. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor én francia salátát szoktam csinálni, tetejére kaszinótojást (annyi tojást szoktam főzni hozzá ahányan lesznek). veszek bagetteket, múltkor 14en voltunk és kevés volt 3 bagett, persze szeletelve. nehéz kiszámítani ezért szoktam venni 2-3 csomag szeletelt kenyeret is.


húsgolyókat sütök a sütőben (olyan mint a fasírt csak fűszeresebb és nem kell olajban sütögetni, egész picire lehet csinálni, fogpiszkáló bele).

egy másik tálba teszek mindenféle felvágottat és zöldségeket hagymától a paradicsomig, főtt tojást szeletelve...

és kisebb tálakba csinálok még krémeket, pl. tojáskrém, kőrözött, padlizsán krém...

na meg vajat is teszek ki.


ezek a hidegtálak nálunk mindig bejönnek, nagyon finomak, mindenki olyan szendvicset állít össze amit szeret, gusztusosak és kiadósak :)

2014. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk felváltva szokott lenni a családi ünnepségeken (27 fő) vagy amit már leírtak, de volt már többször bogrács kaja. Gulyás, pöri, (chilisbab, de ugye az gyerekeknél kilőve). Ezekhez két féle köret, meg két féle saláta. Rossz idő esetén pizzát szoktam csinálni, mostanában ez nagyon sokat volt. Borzasztó egyszerű elkészíteni a tésztáját. 1 kg lisztből szoktam csinálni, ez 2 rendes gáztepsi méret. '1 tepsiből úgy 8-10 szelet lesz a szeleteléstől függ. A feltét meg lehet bármi. Volt már hagymás-csirkelmelles , paradicsomos-halas, sonka-gombás, szóval amit csak szerettek. Lehetnek házi hambik is, vagy sós muffinok, esetleg egybefasirt, veszel hozzá hercegnő burgonyáját, csajok biztos értékelik az ilyen nevű kajákat.

Süteménynél meg mindig más készül, de valami kekszes mindig van, mert az nagyon gyors. Tortából több félével probálkoztam, de úgy veszem észre a geszenyés viszi a prímet, utána a túrós.

2014. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kínai csirkeszárnyak, fűszeres comb, szárny, fűszeres krumpli, püré, kukoricás rizs, Stefánia-vagdalt van általában. A felnőtteknek még pluszban halászlé, pörkölt. Lehet grillezni is.
2014. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a valaszokat igazan mind mind hasznos volt :) a bogracsozas sajna kilove mert apartmenbe lakunk de remelem jovore mar a sajat kis kertes hazunkba less megtartva a buli :)
2014. máj. 10. 16:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindent felsoroltak már, de pl szoktam olyat is csinálni, hogy a szeletelt kenyeret 4-be vágom, így ont egy falat szendvics lesz belőle. Erre vagy nyomok sajtkrémet (nem kenem el, mert szerintem úgy gusztább), vagy kőrözöttet, vagy egyéb krémeket. Mindegyiket díszítem olívabogyóval, paprikával, stb, ami illik a krémhez.
2014. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!