Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyeden vagyok. Jár nekem a...

Gyeden vagyok. Jár nekem a kismama bérlet? Mi kell hozzá? Mit kell bemutatni a pénztárnál?

Figyelt kérdés

mennyibe kerül?


köszönöm a segítséget



2014. máj. 12. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Jár, a gyedes határozat kell hozzá. Háromezer...valamennyibe kerül, de fent van pontosan a bkk.hun.
2014. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Budapesti lakcím kell, igazolás az ellàtàsról, csinàltatni kell egy fényképes igazolvànyt a bérletpénztàrban, fél évente le kell pecsételtetni, 3450 ft és kisgyerekes bérlet a neve.
2014. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A MÁK küld egy erre jogosító határozatot, ha megigényled. Ezzel irány a bérletpénztár, és ott adják a bérletszelvényt.
2014. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj, bocs, most látom csak, figyelmetlenül olvastam. Nekem a Gyed idejére nem járt, csak a Gyesre. Utolsó voltam.
2014. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Màr a gyed is jogosult rá.

[link]

2014. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyedre is jár. Erre kell kérni egy külön papírt az oep-től vagy ha a munkáltatód a kifizető akkor tőle.
2014. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor én miért nem kaptam? De jó, hogy mondjátok, én nem is tudtam. Nekem ugyan már mindegy, de akkor a kérdező beleesik.
2014. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, igen, már gyed idejére is jár. a munkáltatóm kifizető, akkor megkérdezem tőlük.
2014. máj. 13. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!