Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok is terem a homok a...

Nálatok is terem a homok a lakásban?

Figyelt kérdés
Komolyan visszasírom a telet, ha napi három lapát homokot nem seprek össze a lakásban helységenként... Pedig be se jöhetnek csak bugyiban a játszóról...:D
2014. máj. 14. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Bugyiban viszik be? Mondjuk jobb, mintha megennék... :)
2014. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is előfordul az előszobában, de mi azt szoktuk csinálni, hogy már a játszótéren kirázzuk a cipőből, szandálból, zoknit is a padon ülve le lehet venni, a felhajthatós kis nadrágok hajtókájából is kirázom, a pulcsik zsebéből stb.


Már ezzel nagyon sokat tudtunk tenni- otthon pedig a bejáratnál kell a cipőt levenni (azt én később újra kirázom), az előszobában vetkőzni (pulóver, nadrág stb.)- egyébként is van otthoni ruha, átöltözni ilyenkor inkább az előszobában szokott a kisfiam- vagy ha nagyon későn érünk haza, akkor egyből fürdés van :)


Hiába ovis, nagyon gyakran porszívózok- ez ezzel jár.

2014. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én az ajtóban vetkőztetek, és tényleg csak a bugyi marad rajtuk, úgy jönnek be, elvileg homoktalanul... Mégis.

Ami homokos ruha azt a kertben kirázom, cipőt szintén.

2014. máj. 14. 12:06
 4/6 Babeli Zurzavar ***** válasza:
detto:-):-):-):-) en is az ajtoban vetkoztetek, de valamelyik nap rajottem nem is Ok a "homokbehordok", hanem en... ok nyilvan jatszom veluk en is a homokban... na de eddig azt hittem le tudom magamrol takaritani...tevedtem:-):-):-)
2014. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Múltkor játszótér utáni reggel egy marék !!! Homokot találtam a lányom párnáján. Nekem este nem tűnt fel, nem láttam, hogy valaki a hajába szórta volna. Sűrű a haja, amúgy sem tűnik fel konnyen. Reggelre meg szépen kimozogta belőle. :)

De volt már, hogy a pulóver zsebében találtam kb egy lapátnyi mennyiséget.

2014. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyáron a játszótérről rendszeresen két alaposan "bepanírozott" gyereket vittem haza... :)

Ajtóban vetkőzés, be a kádba! Azért én még mindig jobban szeretem a homokos nyarat, mint a hideg, locspocs telet!

Ráadásul most van egy 8 hós mászóm is, minden nap felmosok este...

2014. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!